Čalouněné lavice , Strana 4

V naší nabídce naleznete jak čalouněné lavice na míru, s nepřebernou škálou rozměrových a designových možností, tak i lavice či pohovky pro 2 osoby, které vycházejí ze sériové kostry a většinou je možnost dodat je v kolekci s křeslem nebo pohovkou pro tři osoby. 

LAVICE NA MÍRU 

Dokážeme rovné i rohové či kruhové. Dodáme libovolnou šířku na vaše přání. To ocení hlavně kavárny, restaurace nebo čekárny v ordinacích, které kladou důraz na co nejvíce míst k sezení. Oblibou jsou dlouhé sestavy restauračních boxů nejčastěji do fastfoodu, jídelen a bister. Používáme ty nejkvalitnější koženky, které nepraskají nebo perfektně omyvatelné látky. Na konstrukci dáváme záruku 5 let. Inspirujte se naší prací nebo nám pošlete vaší předlohu, jak si lavici představujete.

LAVICE PRO 2 OSOBY

Nachází uplatnění nejvíce v čekacích prostorách hotelů, jako jsou chodby, lounge a lobby bary. Jsou ze své podstaty pohodlnější než lavice na míru. Častými zákazníky jsou lázeňské domy, kde se naše luxusní čalouněné lavice a pohovky vyjímají a poskytují pohodlí pacientům a hostům. Tyto lavice vám perfektně sladíme do komplexní ucelené kolekce s ostatním sedacím nábytkem.

 
     
  • Pohovka Windchester i Chesterfield v široké škále potahů | Ressed Kód: S-POHOVKA-13
    Čalouněná pohovka Chesterfield pro milovníky anglického stylu a poctivé...

    27 418 Kč bez DPH
    33 176 Kč

Stránka 4 z 4 - 82 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.