OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Dřevěné stoličky, barové židle bez opěrek

Nenechte vaše hosty postávat, vyberte si barové stoličky bez opěrek, které představují naprostou klasiku pro krátkodobé posezení u baru. Barovky bez opěradel Ressed vynikají pevnou konstrukcí a čistým designovým provedením, které se hodí do všech interiérů. Vyberte si celodřevěné i čalouněné barové židle do restaurací, kaváren, hotelů a barů.

Originální barové židle v moderním designu

Barové židle Ressed jsou vyrobeny z masivní dřevěné konstrukce, která zajišťuje dokonalou pevnost a stabilitu. V naší nabídce naleznete velký výběr klasických i moderních tvarů, designových provedení i čalounění. Podívejte se také na nabídku luxusních barovek s opěrkami. Velmi oblíbené je látkové i koženkové čalounění, které je speciálně určeno do zátěžového prostředí.

Specializovaná prodejna

Potřebujete odborně poradit a chcete si nábytek před koupí osedět? Hledáte moderní sedací nábytek a barové židle do restaurací, kaváren, hotelů či barů? U nás si vždy vyberete. Navštivte nás na našem specializovaném showroomu firmy RESSED v Heřmanově Městci, pár km od Chrudimi i Pardubic ve východních Čechách. Konkrétní požadavky s vámi rádi osobně probereme.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem