Navštivte novou prodejnu

 
 

 

Nová prodejna v Heřmanově městci

 Nakupovat musí všechny smysly. Oči nepoznají, jestli bude vše přesně podle vašeho gusta. Abyste si pořídili dokonalou židli, musíte se na ni posadit a zjistit, jestli je pro vás dost pohodlná, měkká a jestli má dobrý sklon opěrky. Také odstíny dřeva a potahové látky se lépe vybírají naživo. Přijďte se podívat do naší prodejny – přes 100 vzorků nejžádanějších židlí, křesel a lavic spolu se vzorníky zajistí, že si vyberete opravdu správně.

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí 7:00 - 15:00
Úterý
7:00 - 15:00
Středa
7:00 - 15:00
Čtvrtek
7:00 - 15:00
Pátek
7:00 - 15:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

 

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že vzorková prodejna bude v úterý 19.3. a úterý 26.3. fungovat v omezeném režimu z důvodu naší účasti na veletrhu. Děkujeme za pochopení.

 

.Jet na prodejnu.

 

Kamenná prodejna v Heřmanově Městci vznikla s jasným účelem. Zajistit vám vhodné prostředí, které potřebujete ke správnému výběru hlavně sedacího nábytku, který budete pravděpodobně používat dalších 20 let. Najdete zde, bohaté vzorníky materiálů, barev, prakticky si vyzkoušíte židle, stoly, lavice a křesílka. Prodejna je velmi dobře prosvětlena, zároveň vám přinášíme dostatek času, prostoru k pohodovému posezení a testování desítek typů nabízeného nábytku. V případě zájmu vám budou k ruce naši zkušení profíci, kteří si hravě poradili ve stovkách typických i atypických realizacích.

 

 


 

Kontakujte naše specialisty:

 

Vendula B_1
Péče o zákazníky
Michal M
Realizace výroby
RESSED s.r.o.
RESSED s.r.o.

%universal_form%