Pro školy

Naše firma RESSED z Chrudimi vybavuje školy zajímavým a vysoce odolným sedacím nábytkem.

židle a stoly do školní jídelny

Široká škála praktických a odolných materiálů. Nejčastěji plastové či dřevěné jídelní židle na kovové ocelové podnoži. Pro snadnou manipulaci lehké a stohovatelné. K židlím barevně i materiálově doladíme stoly v nejrůznějších rozměrech. 

Žákovský nábytek do tříd

Do této kategorie řadíme žákovské lavice pro 2 i 1 žáka. K lavicím jsou samozřejmě sladěny žákovské židle. Pro Váš výhodný nákup jsme vytvořili i kompletní sety žákovských lavic a židlí. Jako nejdůležitější považujeme zvolit správnou výšku, aby odpovídala normám a ergonomii sezení podle toho, jak je žák vysoký. Existují varianty s pevně danou výškou, kterou si zvolíte dle naší odborné tabulky nebo školní lavice a židle výškově stavitelné. V neposlední řadě je důležitý barevný design. Jak sami poznáte, snažíme se odlišit od běžné omšelé nabídky.

Kabinety, kanceláře, sborovny

Zde nabízíme nejoblíbenější a v provozu nejvíce ověřené kancelářské židle, křesla i konferenční židle. U kancelářských židlí do kabinetů sledujeme správné nastavení ergonomie. Jedná se o možnost nastavit si výšku sedu, sílu protiváhy v houpacím mechanismu, područky ve třech směrech nebo podhlavník či bederní opěrku.

Šatny

Věšáky otočné, nástěnné nebo mobilní na kolečkách - to vše a další nábytek jako nejrůznější lavice do šaten. Top zátěžová kvalita provedení a široká barevná škála.

Chodby

Disponujeme čalouněnými lavicemi do školních chodeb, které se dají jednoduše skládat do různých tvarů. Dokážeme dodat sestavu přesně na míru a to v široké barevné variabilitě odolných a praktických potahů, které se používají v náročných restauracích či kavárnách. Samozřejmostí nabídky jsou multisedáky pro 2, 3, 4 i 5 sedících. Nejoblíbenějším materiálem u multisedáků do škol je plast nebo dřevěná překližka.

 

Stránka 1 z 3 - 72 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 72 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.