OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Venkovní nábytek

Navštivte naší specializovanou prodejnu ve Východních Čechách v Kočí. Nabízíme venkovní zahradní nábytek jako jsou židle, křesílka nebo stoly do veřejných prostorů restaurací, kaváren, bister či předzahrádek hospůdek. Námi nabízený nábytek se vyznačuje vysokou nosností do veřejných prostorů se specializací pro zahrádky HoReCa. Nejoblíbenější materiál pro zahradní nábytek v provozech bývá polypropylen v mnoha barvách, kov a imitace ratanu. U imitace ratanu mluvíme o speciální technologii pro těžké provozy (ne levné pletené imitace co se po půl roce trhají). Přijeďte se přesvědčit o kvalitě na vlastní oči ať si sami porovnáte vaše dojmy o kvalitě a vyberete ty správné barvy.

Zahradní sety - židle, křesílka, stoly

Našim zákazníkům se snažíme nabízet ucelené kolekce tak, aby mohli svůj podnik perfektně sladit. V jedné kolekci tak naleznete pohodlnou židli, židli s područkami, barovou židli, křesílko i stůl. Perfektně designově vyladěné kolekce má například renomovaný Italský výrobce Nardi. Produkty Nardi vám u nás rádi představíme.

Stohovatelné i skládací zahradní židle

Námi nabízený zahradní nábytek je možné ve většině případů stohovat na sebe. Víme, že v provozech je nutné každý den nábytek uklízet, stohovat a tím šetřit místo při skladování. Také je nutné, aby byl zahradní nábytek lehký pro manipulaci, ale zároveň kvalitní, pevný a odolný.

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • Sklápěcí skládací židle z kvalitního plastu | Ressed Zobrazit: Cena Kód: 1Z-223A8
  Skládací židle Galio
  Skládací židle do náročných provozů. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití...

  2 156 Kč bez DPH
  2 609 Kč
 • Kvalitní skládací židle | Ressed Zobrazit: Cena Kód: 1Z-223A7
  Skládací židle Delicia
  Skládací židle do náročných provozů. Vhodná pro vnitřní i venkovní použití...

  2 330 Kč bez DPH
  2 819 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem