Reference

Představujeme vám zlomek naší práce. Pokud také chcete krásný a kvalitní nábytek, vytvořený individuálně pro vás, ozvěte se nám. Rádi se s vámi sejdeme a pomůžeme vám vybrat nejlepší řešení.

 

 

FOOD Point Rondel, Plzeň

Začátkem roku 2017 byl v Lochotínském Kauflandu slavnostně otevřen prostor pro gastronomické zážitky na ploše 500 metrů čtverečních. Naleznete zde provozovny Bageterie Boulevard s drivem, pulty s pizzou, kebabem nebo čínské bistro. Přímo do středu jsme okolo sloupu instalovali velkou kulatou lavici na míru. Ve stejném designu jsou zde i další 2 rovné lavice a pohodlná koženková křesílka.

 Reference od zadavatele:

,,Do projektu pro našeho investora jsme hledali vhodného dodavatele kruhových i rovných lavic na míru v zátěžové kvalitě do prostorů frekventovaného fastfoodu. Dále jsme ve stejném designu potřebovali čalouněná křesílka. Rozhodli jsme se pro firmu Ressed. Po oslovení jsme se setkali s ochotou řešit nestandardní požadavky, které jsme měli. Pan Horák nám vše podstatné vysvětlil a vyvzorkoval na osobní návštěvě u nás v ateliéru. Samotná realizace proběhla v pořádku a přesně ve stanoveném termínu. S kvalitou práce jsme taktéž spokojeni, což dokazují detailní pohledy na veškeré prvky jako jsou švy, vtahy, masivní nohy a další prvky. I po delším čase v náročném provozu je nábytek jako nový a odolává náporu. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele lavic na míru a dalšího sedacího nábytku, máte vysoké nároky na kvalitu, variabilitu a ochotu dodavatele, doporučuji Vám obrátit se na firmu Ressed".

Ing. Martina Wackerová, projektant, designer atelier POINT, spol. s.r.o.


 

Restaurant Ungelt, Praha 

luxusní restaurace v srdci Prahy, bývalý Rybí trh, získal nového majitele, který se rozhodl vybudovat restauraci nejvyšší jakosti ve všech směrech. Na doporučení architekta pan Slabého z ateliéru slabyarchitects si od firmy Ressed vybral krásné koženkové židle a lavice na zakázku s vyšitým logem restaurace. Jako spokojený zákazník nás pan majitel doporučil i do další realizace.

 

 

,,Jsem spokojen se spoluprací, průběhem zakázky, dohodou o platebních podmínkách a záručním servisem. Proto firmu Ressed doporučuji dále" .

 

Tomáš Kodíček, majitel

 

 


 

ZŠ Úvaly

Jsme nesmírně rádi, že i v některých školách lze vytvořit nápadité a moderní prostory chodeb. Navíc pozitivně naladěné. Původně jsme při zadání vycházeli z 3D návrhu, který vytvořil architekt zadavatele a po společné domluvě navrhli pár technických úprav.  Výsledkem jsou pestrobarevné relaxační boxy, které žáci ZŠ Úvaly o přestávkách hojně využívají.

,,S naší představou a grafickým návrhem na zhotovení relaxačních koutků pro žáky jsme oslovili tří firmy.  Nabídka firmy Ressed se nám z došlých nabídek zdála nejkomplexnější a vizuálně nejvíce reflektovala naší představu. Potěšilo nás i vstřícné a korektní jednání při dolaďování drobných změn. Dodání koutků  a montáž proběhly v dohodnutém termínu i kvalitě a splnilo naše očekávání. Z naší zkušenosti proto Firmu Ressed doporučujeme hlavně z důvodů projevené ochoty, kreativity a vstřícnosti při dolaďování naší zakázky, včasného termínu dodání i kvality odvedená práce".

Mgr. Jaroslav Březka, ředitel ZŠ Úvaly


 

Hotel Ametyst, Praha

Pan manažer z  hotelu na pražských Vinohradech nás oslovil k zůtulnění a vybavení lobby baru, kde místní hosté tráví mnoho času. Do menšího prostoru jsme zvolili lavici na míru do tvaru ,,U", která navíc obchází vertikální sloup a na opěradlo aplikovali výšivku loga hotelu. Dále jsme dodali pohodlná křesílka Mark a nové barové židle.

V Hotelu Ametyst se vždy snažíme našim hostům nabídnout co možná největší komfort a kvalitní služby, mezi něž samozřejmě patří pohodlí a příjemná atmosféra v našem Lobby baru. Právě kvůli tomu jsme si při výběru zhotovitele nového sedacího nábytku do baru vybrali pana Horáka a jeho RESSED. Pan Horák nám pomohl vybrat jak látku, tak barvu, poradil nám s detaily, celková spolupráce byla opravdu vynikající. Celá ta část lobby baru, kde je nyní nová kvalitní sedací lavice do tvaru U, křesílka a nové barové stoličky, vypadá moc hezky a hosté zde tráví daleko více času než předtím, což je pro nás nesmírně důležité! Osobní přístup již při úvodní schůzce, ochota a profesionalita pana Horáka se v dnešní době možná i trochu vymyká. Poradil si hravě i s našimi pozdějšími žádostmi o úpravy. Kvalita provedené práce, včasné dodání, bezproblémový chod a jednání s touto firmou jsou známkou skvělé úrovně. Po zkušenostech s jinými firmami ve stejném oboru jsem rád, že jsem konečně nalezl firmu, která splňuje mé očekávání v této oblasti. Zkrátka a dobře: RESSED vřele doporučuji!

Petr Jonáš, managing Director


 

Město Čelákovice, obřadní síň

Do nově zrekonstruované obřadní síně jsme byli vybráni k dodávce luxusních stylových židlí, které mají být zároveň pohodlné. Zvolili jsme oblíbené židle Lady Sir England v omyvatelné látce. Přední nohy jsou zde zámecky tvarované. Vše barevně sladěno ke krásným štukům, záclonám a masivní podlaze tak, aby byla zachována příjemná, ničím nenarušená obřadní atmosféra.


 

Rodinný dům, Praha východ

Představujeme vám referenci naší věrné zákaznice, které si od nás postupně objednala židličku Form, taburety a nakonec do nového rodinného domu i jídelní židle Chanelky. K paní jsme přijeli osobně a předložili fyzické vzorníky látek a odstínů dřeva, aby si mohla židle doladit k ostatním dekorům v domě.

Proces výběru probíhal  jednoduše i složitě.  Jednoduché to bylo ze strany firmy Ressed, která přijela rychle dle domluvy s veškerými vzorníky. Složité z důvodu, že firma nabízí nepřeberné množství barev, vzorů a modelů, takže jsme dlouho pečlivě vybírali, což bereme samozřejmě pozitivně a byl to jeden z hlavních důvodů, proč jsme firmu vybrali. Dodání nábytku sice několik týdnů trvá, ale se zbožím jsme byli moc spokojeni a hlavně bylo zcela dle našich představ. Firmu Ressed mohu jen doporučit, je to jedna z firem, se kterou jsme měli při stavbě našeho domu pouze pozitivní zkušenosti a navíc, pokud chcete mít svůj interiér jedinečný a 100% dle vašich představ, tak právě u firmy Ressed se určitě vyberete.

věrná zákaznice Dominika D.


 

Další foto z realizací