Stoly, podnože, stolové desky

Stoly jsou nedílnou součástí sedacího nábytku. Stoly vám na přání dodáme kompletně složené k okamžitému užívání. Většina gastro stolů se skládá z podnože a ze stolové desky.

Podnože

Základem každého kvalitního stolu je pevná základna - podnož. Vyberete si z mnoha centrálních kovových podnoží s čtvercovou, obdélníkovou i kruhovou či rustikální základnou. Stolové podnože nabízíme v mnoha povrchových úpravách jako černá, šedá nebo nerez ale i jiné libovolné RAL odstíny. Nejčastěji se řeší 3 výšky podle účelu. Buď podnože k jídelnímu stolu, nebo jako nízké kavárenské (konferenční)  nebo naopak vysoké barové podnože. Základním materiálem podnoží je kov (ocel), nerez nebo litina. Pro snadnou manipulaci a skladování v provozech existují i speciální skládací či sklápěcí podnože. Zástupcem tradičního řešení masivních stolů jsou masivní stolové podnože - 4 masivní nohy na hranách stolu spojené s příčkou.

Stolové desky

Každý provoz má svá specifika a požadavky na stolování. Proto vám dodáme stůl v libovolném rozměru, pokud vámi požadovaný rozměr neohrozí kvalitu a bezpečnost. Nejčastějším materiálem stolových desek jsou LTD nábytkové lamino desky od 18 mm do 36mm síly. Dále je na stoly používán HPL laminát, masivní dřevo, dýhované desky ale i překližky s vrstvou laminátu a další deskové materiály. Tvary jsou čtvercové, obdélníkové i kruhové v různých rozměrech. Hrany jsou nejčastěji olepené ABS hranou síly 2mm.

Každé řešení má svá pro a proti. V první řadě doporučujeme vybírat židle, křesla a další sedací nábytek a až nakonec vybírat vhodné řešení stolů. S vhodným výběrem stolů vám rádi osobně pomůžeme. Neváhejte nás oslovit. Stoly dodáváme pouze jako součást k nákupu ostatního sedacího nábytku, jako jsou židle, křesla, lavice atp..

 

Stránka 1 z 2 - 51 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 51 položek celkem