OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

O firmě Ressed


"Jsme malá rodinná firma s kamennou prodejnou v Heřmanově Městci. Naší prioritou je kvalitní a především odolný nábytek, kterým se nejčastěji vybavují kavárny, hotely, restaurace a penziony a který bezpečně zvládne jejich rušný provoz. Povrchy nábytku totiž my sami testujeme proti nejrůznějším typům oděrů a povrchových poškození, abychom měli jistotu, že v provozu dlouho vydrží."


Lásku ke dřevu v sobě máme už odmalička

Firmu Ressed tvoří podnikavý a za každých okolností pozitivní tým. Původně dětská záliba majitele a zakladatele firmy Jana Horáka v práci se dřevem přerostla později ve studium truhlářství. Nejprve získává znalosti na nábytkářském oboru Umělecko-řemeslné zpracování dřeva a později nastupuje do několika firem jako truhlář jak ve výrobě, tak i renovování masivního nábytku. Profesionálně se nábytku věnuje už přes 10 let od roku 2008.

Láska ke dřevu

Na čem nám nejvíce záleží

Nejdůležitější jsou pro nás spokojení zákazníci. Naším cílem je poskytnout zákazníkům vždy to nejlepší možné poradenství opřené o odborné znalosti z oboru a následně dodat odpovídající nábytek a služby s tím spojené. Z praxe jsme sami zjistili, že trh se sedacím zátěžovým nábytkem je především na internetu plný nástrah. Vždy chceme, aby byl zákazník spokojený od prvního osobního jednání, přes dodávku nového nábytku až po bezproblémové užívání v provozu. 

IMG_0256

Naší prioritou je odolný nábytek

Protože naše produkty využívají především firmy s rušným provozem, vybíráme ten nejlepší zátěžový sedací nábytek od českých a evropských výrobců. Díky bohatým zkušenostem a hluboké znalosti nábytkářských materiálů a řemesel prodáváme opravdu jen to, čemu perfektně rozumíme a za co se jako odborníci nebudeme stydět. Nábytek sami nejdříve testujeme v reálných podmínkách. Zátěžový sedací nábytek jako židle, lavice, barové židle, čalouněná čela, křesla, pohovky a taburety dodáváme především do hotelů, restaurací a kaváren. Takto kvalitní nábytek vítají i náročnější privátní zákazníci.

DSC_0329

Nábytek přizpůsobíme každému interiéru

Zakládáme si na široké variabilitě a možnosti vizuálně přetvořit každý kus nábytku tak, aby perfektně zapadl do vašeho interiéru. Základem každého produktu je proto vždy minimálně 20 odstínů dřeva a stovky odolných praktických potahů. Nejprodávanější tvary dokážeme nechat upravit na jiné rozměry.  

vzorníííky

Jaké doplňky utvoří z vašeho nábytku originál?

Většinu nábytku dokážeme osadit připínáčky, různými typy prošívání, klepadly a například barevnými lemy. Na jednom kusu dokážeme kombinovat více látek. Místo rovných předních nohou nasadíme i barokně tvarované. Opěradlo ozdobíme barokní elipsou. Přímo do potahu nábytku vyšijeme v průběhu výroby logo vašeho podniku a další vychytávky, které pozvednou prestiž firmy a udělají z nábytku originál jedinečně vytvořený do vašeho interiéru.

Doplňky k nábytku

 

Rádi vám pomůžeme vybrat originální kousky i do vašeho interiéru, ozvěte se nám!

Za celý tým firmy Ressed,

Jan Horák
zakladatel firmy
777 897 515

 

 

 

%contact_form%