OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Dřevěné barové židle a stoličky

Barové stoličky jsou nepostradatelnou součástí každého baru. Poskytují příjemné vyvýšené posezení i přehled o dění na baru. Vyberte si klasické barovky bez opěrek, stoličky s opěrkami i luxusní barové židle s opěradlem a područkami. Vybavte svůj podnik moderním a elegantním nábytkem Ressed. Kvalitní barová židle musí být stabilní a odolná. Proto v našem sortimentu naleznete dřevěné stoličky vyrobené z bukového a dubového dřeva. Vysokou odolnost a stabilitu poskytuje pevná konstrukce, která je odolná vůči rozviklání.  Nejprodávanější barové židle dodáváme ve třech výškách.

propojení dřeva a kvalitních potahů

Vysoké barové židle vždy upoutají pozornost. Nechte je proto vyniknout v celé své kráse. Masivní dřevěné nohy vynikají přírodní kresbou struktury dřeva, kterou lze namořit v mnoha barevných odstínech. Sedák, opěradlo i područky lze dle konkrétního typu očalounit širokým výběrem potahů. Na výběr se nabízí jak koženkové, tak i látkové potahy v mnoha barevných odstínech, které umožňují skvělé sladění motivů. Mezi zákazníky jsou nejvíce oblíbené čalouněné koženkové barové židle s opěrkou.

Specializovaná prodejna

Potřebujete odborně poradit a chcete si nábytek před koupí osedět? Hledáte moderní sedací nábytek a barové židle do restaurací, kaváren, hotelů či barů? U nás si vždy vyberete. Navštivte nás na našem specializovaném showroomu firmy RESSED v Heřmanově Městci, pár km od Chrudimi i Pardubic ve východních Čechách. Konkrétní požadavky s vámi rádi osobně probereme.

 

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem