Dřevěné barové židle a stoličky

Barové stoličky jsou nepostradatelnou součástí každého baru. Poskytují příjemné vyvýšené posezení i přehled o dění na baru. Vyberte si klasické barovky bez opěrek, stoličky s opěrkami i luxusní barové židle s opěradlem a područkami. Vybavte svůj podnik moderním a elegantním nábytkem Ressed.

Stabilní konstrukce s výškou na míru

Kvalitní barová židle musí být stabilní a odolná. Proto v našem sortimentu naleznete dřevěné stoličky vyrobené z bukového a dubového dřeva. Vysokou odolnost a stabilitu poskytuje pevná konstrukce, která je odolná vůči rozviklání. Celodřevěné barové židle dodáváme ve třech výškách. Není však problém úprava výšky na míru, která bude přesně vyhovovat vašemu baru.

Luxusní propojení dřeva a kvalitních potah

Vysoké barové židle vždy upoutají pozornost. Nechte je proto vyniknout v celé své kráse. Masivní dřevěné nohy vynikají přírodní kresbou struktury dřeva, kterou lze namořit v mnoha barevných odstínech. Sedák, opěradlo i područky lze dle konkrétního typu očalounit širokým výběrem potahů. Na výběr se nabízí jak koženkové, tak i látkové potahy v mnoha barevných odstínech, které umožňují skvělé slazení motivů. Mezi zákazníky jsou nejvíce oblíbené čalouněné koženkové barové židle s opěrkou.

S výběrem odborně poradíme

Hledáte moderní sedací nábytek a barové židle do restaurací, kaváren, hotelů či barů? U nás si vždy vyberete. Využijte prodej luxusních barových stoliček od českého prodejce Ressed Chrudim, podívejte se na naši nabídku. Konkrétní požadavky s vámi přijedeme zkonzultovat kdekoliv po České republice.

 

Stránka 1 z 4 - 105 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 105 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.