OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Hydrofobní látky pro židle do kulturních sálů

Často se setkáváme s obavami starostů a zastupitelů ohledně čalounění. Mnohdy se vzdají pohodlných polstrovaných sedáků ze strachu z jejich dlouhodobého užívání. Bojí se, že čalouněné židle vydrží krásné jen do prvního plesu a poté na židlích zůstanou fleky od rozlité kávy, vína, piva apod.

 

Jaké máme řešení pro kulturní domy?


Rádi bychom vás těchto obav zbavili. Přijde nám škoda vzdát se pohodlí a estetického vzhledu jen pro obavy z nekvalitních látek se kterými se u nás nesetkáte. Na naše židle nabízíme kvalitní potahové látky, vhodné do náročných provozů, kde se všechny tyto rizika předvídají. Látky obsahují nano nástřik, díky kterému nevsáknou tekutiny, jsou tak zvaně hydrofobní. Na videu vpravo můžete vidět, jak tato technologie funguje v praxi.

Pokud se na látku cokoliv rozlije, stačí tekutinu slít ze židle a zbylé kapky otřít papírovým ubrouskem nebo vlhčeným hadříkem. Látka tekutinu nenasákne a proto zde není riziko zůstatku fleků a nežádaných map.

  

Máte dotaz? Napište nám.

 %universal_form%