Novinky

210 ŽIDLÍ V KULTURNÍM DOMĚ V OBCI LUBNÁ

Lubná

 

 ŽIDLE Z REFERENCE: ST-100

 

 

Vyjádření od starosty

"Do kulturního domu v obci Lubná jsme potřebovali obměnit a doplnit ideálně stejné židle, které jsme v domě měli. Našli jsme je u firmy RESSED. Poptali jsme 200 ks židlí  ST-100. Cenová nabídka, která obsahovala také množstevní slevy pro odběr 200 ks nás mile překvapila, a proto jsme se rozhodli s touto firmou spolupracovat.

Zaměstnanci firmy s námi aktivně komunikovali od cenové nabídky až po doručení židlí. Termín dodání byl přesně dle dohody. Řidič nacouval přímo před kulturní dům a ochotně nám pomohl s vykládkou.

S dodanými židlemi jsme velmi spokojeni. Díky příčkám, které jsou na židli jsou velice bytelné a vhodné do zátěžového provozu, který je v našem kulturním domě vyžadován.

Můžeme firmu určitě doporučit dál s klidným svědomím. Především díky ceně a jednání. Pokud budeme do budoucna potřebovat další židle, určitě se zase rádi na firmu RESSED obrátíme."

 

Pavel Soukup
- Starosta obce Lubná

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU KULTURNÍHO DOMU? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak udržovat židle a stoly - školení zdarma

Jak udržovat židle a stoly - školení zdarma


Pokud jste starostou nebo zastupitelem ve vaší obci či městě a máte kulturní dům, víte, že udržování nábytku v dokonalém stavu může být výzvou. Vaše kulturní centrum je místem, kde se odehrávají důležité akce, od slavnostních plesů a oslav až po vesnické zábavy. A právě proto, že tyto akce mohou být velmi náročné, se může stát, že čalounění vašich židlí a plochy stolů brzy vypadají znečištěně a opotřebovaně.

Našich zákazníků si vážíme a záleží nám na tom, aby nábytek sloužil po dlouhá léta. Proto jsme připravili osobní školení ZDARMA pro významné zákazníky z řad obcí, měst, škol, HoReCa provozů a dalších veřejných interiérů. Naše partnerská firma přijede přímo do vaší obce či města, aby vám poskytla nezbytné dovednosti a znalosti. Službu neposkytujeme pro domácnosti.

 

čištění židle

 

Jak probíhá školení o údržbě nábytku?

  • Identifikace materiálů: Naši odborníci vám představí různé druhy čalounění sedacího nábytku a dřevěných materiálů stolů a vysvětlí, jak poznat, o jaký materiál jde. Toto je klíčové pro správnou údržbu.

  • Správné čištění: Pro každý materiál vám naši experti ukážou správné techniky čištění, včetně vhodných čisticích prostředků a nástrojů.

  • Prevence a ochrana: Naučíte se, jak minimalizovat opotřebení a znečištění vašeho nábytku. Prevence je klíčem k dlouhodobému zachování krásy vašeho zařízení.

NĚCO VÍCE O PROBLEMATICE ÚDRŽBY NÁBYTKU VE VEŘEJNÝCH INTERIÉRECH

Od klientů slýcháme často opakované dotazy:

„Měl jsem tady tepovací firmu, ale skvrny vylezly zpátky na povrch“
„Zkoušela jsem to čistícím prostředkem, ale slezla mi barva“

 V první řadě je důležité dodržovat pravidelný hloubkový úklid. Co to znamená? V jakémkoli čalounění, nebo i pórovitém dřevu či kožence se ukládá prach, mastnota, roztoče a další „škůdci“. Pokud tyto vlivy neodstraníme, tak jakýkoli povrchový zásah např. vodou a chemií tyto nečistoty zalepí, nebo dostane více do hloubky a materiál nenávratně poškodí!

 

„Jak tedy škůdce odstraním? Jak to funguje?“

Odpověď: V první řadě je vhodné povrch pořádně vyklepat a vysát, abychom mohli pokračovat údržbou přímo na povrchu.

 


 

No jak ale vyklepám čalounění, nebo koženku, když potah nemohu sundat ?“

Odpověď: Na to máme jednoduché řešení, které rádi předvedeme. Jakmile se nám podaří odstranit fyzické nečistoty, tak povrch snadno vyčistíme, vydesinfikujeme a ošetříme.

Udrzba 1 Udrzba 2


 

„No a teď teda můžu čistícím prostředkem?“

Odpověď: Pokud mají materiály dlouho zářit, je potřeba trochu šetrnější metoda a to ideálně bez chemie.

 „Co to znamená?“

Odpověď: Máme vyzkoušeno, že odmaštění a ošetření lze provést pomocí suché páry s pomocí enzymatických čističů, které neničí vlákna, ani dřevo. Bez použití jakékoli chemie! Díky tomu kromě dlouhé životnosti a stále barvy budete lépe dýchat, protože když neprášíte, dobře dýcháte že?

 


  

„Jak pečovat přesně o tuto látku, kterou máme na židlích od RESSED?“

Odpověď: Každý typ čalounění, který nabízíme, vyžaduje specifickou péči a údržbu. Samet, žinylka, koženka, hydrofobní látka - každý z těchto materiálů má své vlastní potřeby. Stejně tak u stolů vyžaduje jinou péči lamino deska a jeí hrany naproti masivním nohám.  Špatná údržba může vést k rychlému opotřebení, ztrátě barvy a zhoršení celkového vzhledu nábytku.

 


  

nAKOUPILI JSTE U NÁS A MÁTE ZÁJEM O OSOBNÍ ŠKOLENÍ? Napište nám.

%universal_form%

 

 

 

 

 

 

Novinky 2018

Jupí jupí máme tu nové designové kolekce

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem