Novinky

27 STOLŮ DO OBECNÍHO DOMU V STUDNICI

banner Studnice

 STOLY Z REFERENCE: ST-106 PRÉMIUM

 

VYJÁDŘENÍ OD PANA STAROSTY

 "Zaujala nás nabídka firmy RESSED, která se nachází v blízkosti naší obce. Zajeli jsme se podívat přímo na prodejnu. Oslovili nás stoly ST-106, která nás přesvědčily svou kvalitou masivního a bytelného zpracování.

V průběhu zakázky jsme byli dostatečně informováni a stoly byly dodané včas dle našich požadavků. Stoly již prošly zatěžkávací zkouškou na několika kulturních akcí a nebyly s nimi žádné problémy. Obyvatelé oceňují nové stoly, které nahradily původní, které již byly ve špatném stavu.

Doporučujeme firmu i dalším obcím."

Ondřej Dopita
- starosta obce 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního domu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

 

 

150 NOVÝCH ŽIDLÍ V OBCI LIBŇATOV

Banner Libnatov 

 150 ŽIDLÍ Z REFERENCE: SM-101LB 

 

VYJÁDŘENÍ OD STAROSTY

"Do víceúčelového kulturního domu v Libňatově jsme dlouhodobě hledali nové židle. Důležité pro nás byly reference židlí, které se dají stohovat a které umožňují efektivněji využívat prostor v budově. Z tohoto pohledu  nás nejvíce zaujala firma RESSED, na jejíž reference jsme se poptávali v nedalekých i více vzdálených obcích podobné velikosti. Ve všech případech, jsme dostali kladné ohlasy, proto konečný nákup byl poměrně jednoduchou volbou.

Domluvili jsme se na vzorování židlí, kdy nám firma ochotně dodala vzorek židle přímo do Libňatova a měli jsme díky tomu možnost prohlédnout a vyzkoušet si toto zboží. Především díky masivnímu zpracování nás oslovila židle SM-101 LB. Tato židle se dá také stohovat v počtu až 5 ks, což přesně splňovalo naše představy.

Židle jsou perfektní, nemáme jim co vytknout, nejsou s nimi žádné problémy. Díky vozíku na židle se stává snadnou také manipulace s nábytkem i přesto, že v kulturním domě musíme zdolávat schodiště. Těší nás, že i ohlasy od občanů jsou po roce od používání velmi pozitivní."

Bc. Jaroslav Pich
- starosta

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU KULTURNÍHO DOMU? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

 

 

 

 

NOVÉ ŽIDLE DO VÍCEÚČELOVÉHO DOMU V OBCI PAVLOV

 Víceúčelový dům Pavlov - náhled

 ŽIDLE Z REFERENCE: Z-1026

 

VYJÁDŘENÍ OD STAROSTKY

"Na firmu RESSED jsme narazili na Dnu Malých obcí v Olomouci, kde firma vystavovala. Oslovili nás jejich celodřevěné masivní židle, které jsme nakonec upřednostnili před kovovými. Naše priorita byla, aby byly židle vhodné do zátěžového provozu a daly se snadno uskladnit.

Domluvili jsme se na osobní schůzce přímo u nich na prodejně, abychom měli možnost vidět celou jejich nabídku. Nakonec nás nejvíc okouzlila židle Z-1026 pro svůj jednoduchý design, pohodlí a především možnost stohování až 8 ks.

Vedení společnosti nám ochotně zapůjčilo vzorek vybrané židle, abychom měli možnost ji představit a prezentovat také zbytku zastupitelstva.

Průběh zakázky byl naprosto v pořádku a vše proběhlo podle domluvy. Velmi mile překvapeni jsme byli také se závozem, kdy nám řidiči ochotně pomohli s vykládkou a během několika minut byly všechny židle na sále. Z důvodu všeobecné spokojenosti a krásného kvalitního produktu určitě rádi doporučíme firmu i dalším obcím."

Ing. Tereza Navrátilová
- starostka obce

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního úřadu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

 

 

 

ŽIDLE A STOLY DO OBECNÍHO ÚŘADU STRAŽISKO

Stražisko

 ŽIDLE Z REFERENCE: SM-101LB

 STŮL Z REFERENCE: ST-105

 

VYJÁDŘENÍ OD STAROSTKY

"Do sálu obecního úřadu jsme již potřebovali nové vybavení. Oslovili jsme několik firem, mezi kterými byla také společnost RESSED, na kterou jsme měli již kladné ohlasy z okolních obcí. Firma nám rovněž zapůjčila vzorky židlí, což ulehčilo výběr. Kvalita zpracování, pohodlí a v neposlední řadě také cena pro nás byla rozhodující.

Rozhodli jsme se spolupracovat s firmou RESSED a pro nákup židlí SM-101 a stolů ST-105. Veškerá spolupráce probíhala.... 

 

...hladce, všechny předem smluvené termíny byly dodrženy.

Nové židle a stoly vnesly do obecního úřadu a sálu důstojný vzhled a prostory rozzářily. Za dobu používání jsme se nesetkali s žádnými problémy i přes časté pořádání různých kulturních akcí. Židle jsou vhodné i do takto náročných provozů a jsme s nimi velmi spokojeni. Údržba židlí není nijak náročná i přes volbu čalouněných sedáků.

Doporučujeme tuto společnost určitě i dalším obcím a již jsme měli možnost tak i udělat."

 

Kateřina Singrova
- Starostka obce Stražisko

 

JAKÉ JEDNODUCHÉ KROKY UDĚLALI?

  1. Získali ceník pro obce/města na vyžádání
  2. Předvybrali si židle, které jsme zaslali jako vzorek na zastupitelstvo
  3. Na zastupitelstvu židle oseděli a nechali si od nás poradit s výběrem látek i nových stolů
  4. Dalších 10 let nemusí řešit další obnovu židlí a stolů

 


Jsme Ressed. Již mnoho let dodáváme stohovatelné židle a stabilní stoly do kulturních domů. Náš zátěžový nábytek je navržen s ohledem na funkčnost, dlouhověkost a pohodlí. To znamená, že investujete do vybavení, které vám vydrží dlouhá léta bez nutnosti častých oprav a výměn. Díky tomu šetříte nejen peníze, ale také čas a energii, kterou byste jinak museli věnovat údržbě a opravám.

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního úřadu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

PO 10 LETECH ZMĚNA - REBRANDING!

K 10. NAROZENINÁM JSME SI NADĚLILI NOVÉ LOGO! Rebrandingem, který lépe odráží naše hluboké hodnoty a vizi. Nové logo není jen estetickou změnou, je to symbol našeho neustálého rozvoje a zlepšování našich služeb. Snažíme se neustále posouvat hranice ve svém odvětví a přinášet vám to nejlepší, co můžeme nabídnout. Nové logo je jen začátek...

logo timeline

 

Pár slov od kreativce:

"Pracoval jsem na novém logu s cílem vytvořit design, který bude pro firmu Ressed univerzální. Inspirací pro mě byla myšlenka, že logo by mělo být schopno představovat různé prvky, jako je židle nebo jiný neurčitý ornament (slon?). Toužil jsem po tom, aby logo bylo flexibilní a neomezovalo RESSED v konkrétním směru.

Při redesignu musíme jednat obezřetně, zvlášť u značek, které jsou na trhu tak dlouho jako Ressed. Proto bylo i důležité zachovat základních prvků, které jsou pro firmu Ressed charakteristické, tím prvkem je modrá barva. Při práci na logu jsem dbal na to, aby v sobě neslo poselství souznění se zákazníky. Chceme, aby značka byla vnímána jako partner, který naslouchá a reaguje na potřeby svých klientů. S tímto cílem jsem tvořil design, který je moderní, elegantní a zároveň responzivní. Věřím, že nové logo reflektuje hodnoty a stane se dlouhodobým symbolem na několik dekád.

Ať slouží."


David Stráček
- Grafický designér | Kreativio

 

 

ŽIDLE A STOLY DO OBECNÍHO DOMU V DOLNÍM MĚSTĚ

Náhled pro článek obec Dolní Město_Ressed

 ŽIDLE Z REFERENCE: SM-101LB

 STŮL Z REFERENCE: ST-106 PRÉMIUM 

VYJÁDŘENÍ OD STAROSTY

Na základě průzkumu trhnu byla jako nejlepší vybrána nabídka společnosti RESSED. Zapůjčení vzorků židle bylo pro nás významnou pomocí při výběru typu židle.

Firmu RESSED jsme vybrali na základě výhodné cenové nabídky, dlouhodobého kontaktu a několika konzultaci s pracovníky společnosti. Cena byla pro nás únosná a odpovídající kvalitě nabízeného zboží.

V průběhu zakázky s námi pracovníci společnosti RESSED trpělivě konzultovali veškeré naše připomínky a dotazy a pomohli nám se vypořádat s procesem řízení stolů a židlí.

S dodanými židlemi a stoly jsme velmi spokojeni. Naše očekávání byla beze zbytku splněna.

Společnost RESSED mohu doporučit všem z těchto důvodů:

- Férové jednání pracovníků společnosti.
- Dodržení termínů realizace zakázky.
- Kvalita dodaného zboží.

Dáváme firmě palec nahoru.

 

Pavel Chlád
- starosta obce Dolní Město

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního domu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

 

 

 

 

 

210 ŽIDLÍ V KULTURNÍM DOMĚ V OBCI LUBNÁ

Lubná

 

 ŽIDLE Z REFERENCE: ST-100

 

 

Vyjádření od starosty

"Do kulturního domu v obci Lubná jsme potřebovali obměnit a doplnit ideálně stejné židle, které jsme v domě měli. Našli jsme je u firmy RESSED. Poptali jsme 200 ks židlí  ST-100. Cenová nabídka, která obsahovala také množstevní slevy pro odběr 200 ks nás mile překvapila, a proto jsme se rozhodli s touto firmou spolupracovat.

Zaměstnanci firmy s námi aktivně komunikovali od cenové nabídky až po doručení židlí. Termín dodání byl přesně dle dohody. Řidič nacouval přímo před kulturní dům a ochotně nám pomohl s vykládkou.

S dodanými židlemi jsme velmi spokojeni. Díky příčkám, které jsou na židli jsou velice bytelné a vhodné do zátěžového provozu, který je v našem kulturním domě vyžadován.

Můžeme firmu určitě doporučit dál s klidným svědomím. Především díky ceně a jednání. Pokud budeme do budoucna potřebovat další židle, určitě se zase rádi na firmu RESSED obrátíme."

 

Pavel Soukup
- Starosta obce Lubná

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU KULTURNÍHO DOMU? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak udržovat židle a stoly - školení zdarma

Jak udržovat židle a stoly - školení zdarma


Pokud jste starostou nebo zastupitelem ve vaší obci či městě a máte kulturní dům, víte, že udržování nábytku v dokonalém stavu může být výzvou. Vaše kulturní centrum je místem, kde se odehrávají důležité akce, od slavnostních plesů a oslav až po vesnické zábavy. A právě proto, že tyto akce mohou být velmi náročné, se může stát, že čalounění vašich židlí a plochy stolů brzy vypadají znečištěně a opotřebovaně.

Našich zákazníků si vážíme a záleží nám na tom, aby nábytek sloužil po dlouhá léta. Proto jsme připravili osobní školení ZDARMA pro významné zákazníky z řad obcí, měst, škol, HoReCa provozů a dalších veřejných interiérů. Naše partnerská firma přijede přímo do vaší obce či města, aby vám poskytla nezbytné dovednosti a znalosti. Službu neposkytujeme pro domácnosti.

 

čištění židle

 

Jak probíhá školení o údržbě nábytku?

  • Identifikace materiálů: Naši odborníci vám představí různé druhy čalounění sedacího nábytku a dřevěných materiálů stolů a vysvětlí, jak poznat, o jaký materiál jde. Toto je klíčové pro správnou údržbu.

  • Správné čištění: Pro každý materiál vám naši experti ukážou správné techniky čištění, včetně vhodných čisticích prostředků a nástrojů.

  • Prevence a ochrana: Naučíte se, jak minimalizovat opotřebení a znečištění vašeho nábytku. Prevence je klíčem k dlouhodobému zachování krásy vašeho zařízení.

NĚCO VÍCE O PROBLEMATICE ÚDRŽBY NÁBYTKU VE VEŘEJNÝCH INTERIÉRECH

Od klientů slýcháme často opakované dotazy:

„Měl jsem tady tepovací firmu, ale skvrny vylezly zpátky na povrch“
„Zkoušela jsem to čistícím prostředkem, ale slezla mi barva“

 V první řadě je důležité dodržovat pravidelný hloubkový úklid. Co to znamená? V jakémkoli čalounění, nebo i pórovitém dřevu či kožence se ukládá prach, mastnota, roztoče a další „škůdci“. Pokud tyto vlivy neodstraníme, tak jakýkoli povrchový zásah např. vodou a chemií tyto nečistoty zalepí, nebo dostane více do hloubky a materiál nenávratně poškodí!

 

„Jak tedy škůdce odstraním? Jak to funguje?“

Odpověď: V první řadě je vhodné povrch pořádně vyklepat a vysát, abychom mohli pokračovat údržbou přímo na povrchu.

 


 

No jak ale vyklepám čalounění, nebo koženku, když potah nemohu sundat ?“

Odpověď: Na to máme jednoduché řešení, které rádi předvedeme. Jakmile se nám podaří odstranit fyzické nečistoty, tak povrch snadno vyčistíme, vydesinfikujeme a ošetříme.

Udrzba 1 Udrzba 2


 

„No a teď teda můžu čistícím prostředkem?“

Odpověď: Pokud mají materiály dlouho zářit, je potřeba trochu šetrnější metoda a to ideálně bez chemie.

 „Co to znamená?“

Odpověď: Máme vyzkoušeno, že odmaštění a ošetření lze provést pomocí suché páry s pomocí enzymatických čističů, které neničí vlákna, ani dřevo. Bez použití jakékoli chemie! Díky tomu kromě dlouhé životnosti a stále barvy budete lépe dýchat, protože když neprášíte, dobře dýcháte že?

 


  

„Jak pečovat přesně o tuto látku, kterou máme na židlích od RESSED?“

Odpověď: Každý typ čalounění, který nabízíme, vyžaduje specifickou péči a údržbu. Samet, žinylka, koženka, hydrofobní látka - každý z těchto materiálů má své vlastní potřeby. Stejně tak u stolů vyžaduje jinou péči lamino deska a jeí hrany naproti masivním nohám.  Špatná údržba může vést k rychlému opotřebení, ztrátě barvy a zhoršení celkového vzhledu nábytku.

 


  

nAKOUPILI JSTE U NÁS A MÁTE ZÁJEM O OSOBNÍ ŠKOLENÍ? Napište nám.

%universal_form%

 

 

 

 

 

 

Novinky 2018

Jupí jupí máme tu nové designové kolekce

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem