REFERENCE Z KULTURNÍCH DOMŮ, RESTAURACÍ, ŠKOL, KAVÁREN A HOTELŮ

Společnost RESSED s.r.o. za dobu svého působení vybavila stovky veřejných prostorů jakými jsou hotely, kavárny, restaurace, ale i kulturní domy, obřadní síně nebo školy. Zde Vám představujeme zlomek našich referencí, ze kterých se můžete inspirovat.

Specialisté na židle, lavice na míru, stoly i křesla při pohovky

Specializujeme se na dodávku kvalitních zátěžových židlí ať už čalouněných nebo dřevěných, plastových či kovových. Snažíme se, aby židle sloužily svým provozovatelům. Tzn. sledujeme vysokou nosnost, možnost židle stohovat nebo čalounit praktickými potahy. Další náš oblíbený sortiment jsou restaurační čalouněné lavice a boxy, které dokážeme dodat na přesný rozměr. K židlím i lavicím dokážeme nabídnout i další související sedací nábytek, jako jsou křesílka, barové židle nebo taburety.

Vlastní specializovaný showroom

Chápeme, že nakupovat nábytek ve velkém objemu po internetu jen podle fotek, je velice riskantní. Proto jsme pro vás připravili specializovaný showroom, kde si můžete nejoblíbenější kousky nábytku prohlédnout, vyzkoušet a vybrat to pravé a jedinečné řešení pro váš provoz.

 


 

 

Stránka 1 z 4 - 69 položek celkem