Pro partnery

Pro architekty, designery a firmy vybavující interiéry

Rozmanitost výrobních možností produktů Ressed je opravdu široká. Proto vítáme každého tvořivého profesionála, který jasně ví, co od interiéru očekává. Pokud jste architekt nebo designer a pracujete na zajímavém projektu, kde je třeba kvalitního sedacího nábytku, neváhejte nás oslovit ke spolupráci. Přijedeme za vámi, předložíme veškeré vzorníky potahových materiálů a moření dřeva. Seznámíme vás podrobně s veškerými výrobními možnostmi a zodpovíme vaše dotazy. Máme připravený systém odměn či zvýhodněných nákupních cen, který vám bude osobně představen. Působíme po celé ČR. Jsme vám také schopni vymodelovat vybrané 3D modely pro vaše programy.

Pro zástupce HOREKA

Řešíte nábytek do nového hotelu, restaurace, kavárny, baru, klubu či dalšího zajímavého projektu? Hledáte spolehlivého dodavatele zátěžového sedacího nábytku, na kterého se můžete vždy obrátit? Určitě nás oslovte. Víme, že váš budoucí nábytek bude jeden z hlavních důvodů, proč by se měli hosté vracet a doporučovat váš podnik ostatním. Jsme vyučení nábytkáři a víme přesně, jaká specifika má nábytek v provozu mít. Máme za sebou zajímavé projekty a řadu spokojených zákazníků po celé ČR. Každý nový projekt je pro nás výzva.

Chcete osobně poradit s vhodnou volbou nábytku? Napište nám na info@ressed.cz. Vydáme se za vámi se vzorníky, vyslechneme vaše představy a doporučíme to nejlepší.

co by se vám mohlo v praxi hodit?

NÁŠ BLOG zaměřující se na zajímavosti zátěžového sedacího nábytku do provozů.