OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

140 ŽIDLÍ DO OBECNÍHO DOMU V LUŽANECH

Banner Lužany

 

 ŽIDLE Z REFERENCE: ŽIDLE Z-1038LB

 

VYJÁDŘENÍ OD PANA STAROSTY

"Do sálu obecního domu jsme potřebovali nové židle, proto jsme oslovili několik firem k podání cenových nabídek. Firma RESSED nám s cenovou nabídkou zapůjčila vzorek židle spolu se vzorníky látek, díky tomu jsme se mohli přesvědčit o kvalitě jejího zpracování. I když byla cena vyšší, než naše původní představa, židle nás svou kvalitou přesvědčila.

Komunikace se zaměstnanci firmy probíhala v průběhu výběru židlí i po jejich objednání bez problémů, židle nám dodali včas na požadovaný termín, takže jsme mohli uskutečnit plánované společenské akce.

Židle naplnily naše očekávání, co se týče kvality i vzhledu. Židle se líbí, dobře se na nich sedí, a tudíž jsme spokojeni jak my, tak i naši občané.

Rád bych firmu doporučil především díky bezproblémovému procesu prodeje. Židle nám vyhovují, doufám, že budou dlouho sloužit, a věřím, že tyto vlastnosti ocení i kolegyně a kolegové v dalších obcích."

Martin Mitlöhner
- starosta obce Lužany

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního domu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%