OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Čalouněná křesílka do obřadní síně - ART DESIGN - OÚ Mariánské Radčice

Čalouněná křesílka do obřadní síně - ART DESIGN - OÚ Mariánské Radčice

Pro vybavení obřadní síně sedacím nábytkem v Mariánských Radčicích, nás oslovila projekční a realizační firma ART DESIGN, dnes již náš stálý partner. Úkolem bylo obsadit do obřadní síně pohodlná čalouněná křesílka.

Už v začátku měli projektanti předvybraný typ křesílka Cézar (již není v nabídce, nahradilo ho křesílko Slide), které je svým tvarem velmi pohodlné. Na základě osobní konzultace u zákazníka se potvrdila látka, vybralo moření nohou a barva lemovací šňůry. Za 6 týdnů byla křesílka k dispozici uživatelům obřadní síně.

Reference od zákazníka

S jednáním o zakázce a zahájením spolupráce s firmou Ressed v zastoupení pana Horáka jsem byl velmi spokojen. Díky jeho pohotovosti a vstřícnosti byla dohoda velmi rychlá. Dodaný nábytek splňoval standard, který jsme pro daný prostor potřebovali. Domluvený termín byl dodržen. Z tohoto důvodu jsme se s důvěrou obrátili i v případě další zakázky. Protože v obou případech byl zákazník velmi spokojen, budeme ve spolupráci pokračovat i nadále. Rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval za pohotovost, kvalitu a profesionální přístup. Po této zkušenosti doporučuji volbu firmy Ressed jiným klientům a firmám.

S pozdravem ak. arch. Tomáš Jiránek, ART DESIGN s.r.o.

 

Hledáte kvalitní reprezentativní křesílka do obřadní síně?

 

 %universal_form%