OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Nové židle v kulturním domě v obci Doloplazy

Doloplazy - grafika

ŽIDLE Z REFERENCE: Z-1026

 


 

VYJÁDŘENÍ STAROSTY

Společnost RESSED jsem objevil na veletrhu Den Malých obcí, kde vystavovali své židle. Měli jsme v plánu obnovit vybavení na našem sále v Kulturním domě. Udělali jsme průzkum na webu a oslovili několik firem včetně firmy RESSED, která nám zapůjčila vzorek židle pro vyzkoušení.

Naší prioritou byla možnost si židle vyzkoušet, abychom si ověřili, jak jsou pohodlné. Dále jsme potřebovali, aby byly židle stohovatelné.

Cenou, pohodlím i vzhledem nás přesvědčila židle Z-1026 v přírodním buku s čalouněným sedákem, která se hodila do prostorů našeho sálu. Správný výběr židlí se nám osvědčil již na několika akcích. Díky novým židlím máme u stolů více prostoru a pohodlí.

Firmu bychom doporučili jako dodavatele židlí do kulturních domů z důvodu kladných ohlasů návštěvníků a pořádajících suběktů kulturních a společenských akcí. pro velkou spokojenost s výrobky jsme doobjednali ještě pár křesílek ve stejném designu do kanceláře starosty.

 

Mgr. Miroslav Bílek
- starosta obce Doloplazy

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU KULTURNÍHO DOMU? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%