OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Lavice, křesla a barovky do hotelové recepce - Hotel Ametyst, Praha

Lavice, křesla a barovky do hotelové recepce - Hotel Ametyst, Praha

Pan manažer z  hotelu na pražských Vinohradech nás oslovil k zůtulnění a vybavení lobby baru, kde místní hosté tráví mnoho času. Do menšího prostoru jsme zvolili lavici na míru do tvaru ,,U", která navíc obchází vertikální sloup a na opěradlo aplikovali výšivku loga hotelu. Dále jsme dodali pohodlná křesílka a nové barové židle.

Reference od zákazníka

V Hotelu Ametyst se vždy snažíme našim hostům nabídnout co možná největší komfort a kvalitní služby, mezi něž samozřejmě patří pohodlí a příjemná atmosféra v našem Lobby baru. Právě kvůli tomu jsme si při výběru zhotovitele nového sedacího nábytku do baru vybrali pana Horáka a jeho RESSED. Pan Horák nám pomohl vybrat jak látku, tak barvu, poradil nám s detaily, celková spolupráce byla opravdu vynikající. Celá ta část lobby baru, kde je nyní nová kvalitní sedací lavice do tvaru U, křesílka a nové barové stoličky, vypadá moc hezky a hosté zde tráví daleko více času než předtím, což je pro nás nesmírně důležité! Osobní přístup již při úvodní schůzce, ochota a profesionalita pana Horáka se v dnešní době možná i trochu vymyká. Poradil si hravě i s našimi pozdějšími žádostmi o úpravy. Kvalita provedené práce, včasné dodání, bezproblémový chod a jednání s touto firmou jsou známkou skvělé úrovně. Po zkušenostech s jinými firmami ve stejném oboru jsem rád, že jsem konečně nalezl firmu, která splňuje mé očekávání v této oblasti. Zkrátka a dobře: RESSED vřele doporučuji!

Petr Jonáš, managing Director

 

 

Hledáte speciální odolný nábytek do hotelu?

 

 %universal_form%