OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

NOVÉ ŽIDLE DO BARU V KULTURNÍM DOMĚ NOVÉ STRAŠECÍ

Město nové strašecí

 ŽIDLE Z REFERENCE: Z-1067

 

Vyjádření od referentky

"Firmu RESSED jsme objevili na internetu. Kladli jsme důraz na vzhled, který by nám zapadl do konceptu kulturního domu. Dále jsme požadovali kvalitní bytelné židle, které obstojí v náročném provozu. Tyto podmínky nejlépe splňovala židle Z-1067 od firmy RESSED. Před objednáním jsme chtěli vidět vzorek židle, který nám firma bez problému zajistila a doručila k nám pro prezentaci. Vzorek židle nás utvrdil v kvalitě jejího provedení, a tak jsme se rozhodli objednat u firmy RESSED.

V průběhu zakázky nás zaměstnanci firmy informovali o termínech dodání a vše probíhalo dle domluveného plánu. Židle už jsou u nás v provozu a prošli již několika zatěžkávacími zkouškami a všichni si je zatím chválí. Jak veřejnost, tak zaměstnanci, kteří mají na starosti údržbu.

Firmu bychom určitě doporučili dál, a to z důvodu spokojenosti s dodanými židlemi a profesionální komunikací se zaměstnanci."

Naděžda Samcová
- referent odboru kultury, sportu a RP

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU KULTURNÍHO DOMU? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%