Židle a stoly do kulturního domu – Obec Pomezí

Židle a stoly do kulturního domu – Obec pomezí

  • 150 ks židlí Z-1026

  • 70 ks stolů ST-105 rozměr 120 x 80 cm 


Reference od starostky obce

Dodavatel splnil naše podmínky. Vše v termínu. Kvalita provedení výborná. Komunikace probíhala po celou dobu realizace v pořádku. Firmu RESSED vřele doporučuji všem kulturním domům.

Věra Chemišincová
Starostka obce Pomezí

Za firmu ressed

Po předložení cenové nabídky na stohovatelné dřevěné židle a stoly do kulturního sálu v obci Pomezí jsme byli vyzváni na osobní prezentaci předvybraného nábytku. Zastupitelé z předložených židlí vybrali oblíbený typ Z-1026. Nejvíce oceňovali lehkost pro manipulaci, možnost stohovat až 7 ks a nadčasový design. K bezbarvému laku na bukové masivní dřevo byl vybrán čalouněný sedák. Zastupitelé zvolili hydrofobní a omyvatelnou látku Milton, která se používá do náročných provozů. Tmavě hnědá barva se hodí k bukové židli a je praktická pro další údržbu. Navíc má látka 83 000 cyklů Martindale.
U stolů zvítězil typ ST-105A v bukovém provedení v nejoblíbenějším rozměru 120 x 80 cm. Tento stůl vyniká odlehčeným designem, je snadný pro manipulaci a přitom pevný v konstrukci. Podnoží tvoří masivní bukové hranoly. Deska je z LTD lamina 18 mm olepena ABS hranou. Stůl je vhodný do restaurací a kulturních sálů.

 

přemýšlíte také o stohovatelných židlích a stolech?

 

 %universal_form%