170 ohýbaných stohovacích židlí do kulturního domu Beseda v Obci Rybí

170 Ohýbaných stohovacích židlí do kulturního domu Beseda v Obci Rybí

reference od paní starostky obce

"V obci Rybí probíhala postupná rekonstrukce kulturního domu, do kterého jsme potřebovali také nové židle. Přáli jsme si pevné židle, které hodně vydrží. Našim dalším požadavkem bylo, aby byly židle stohovatelné a s čalouněným sedákem. O firmě RESSED jsme věděli díky zaslanému ceníku, v kterém nás zaujala židle SM-101L.

Domluvili jsme se s firmou na zaslání vzorku židle. Vidět židle a moci si je vyzkoušet pro nás bylo velmi důležité. Židle se nám velmi líbila. Působila pevně, zpracování bylo kvalitní, měla dobře řešené spoje a byla velmi pohodlná. Spolu se vzorkem židle nám firma zaslala také vzorníky látek, a tak jsme měli možnost vybrat si jakou látkou bude sedák potažen.

Oproti ostatním židlím, mezi kterými jsme se rozhodovali, na nás židle SM-101L působila nejsolidněji a všestranně využitelná. Z toho důvodu jsme se rozhodli navázat spolupráci s firmou RESSED s.r.o.

Během procesu zakázky se nám zaměstnanci firmy věnovali vždy se vstřícným a profesionálním jednáním. Termíny seděly dle domluvy a firma nám vyšla i vstříc s uskladněním židlí po dobu dokončení rekonstrukce sálu.

Přes léto jsme zatím pořádali spíše venkovní akce, ale rodinné oslavy zde probíhaly a lidem se moc líbily. V sále působí velmi pěkným dojmem.

Rozhodně bychom firmu doporučili i dalším obcím. Židle jsou velmi kvalitní a cenově příznivé."

 

Marie Janečková
starostka obce Rybí
tel.: 606 127 321

https://www.rybi.cz/ 

starosta@rybi.cz 

     

  

ZA FIRMU RESSED

V obci Rybí sháněli nové židle do jejich kulturního domu. Oslovila nás přímo paní starostka, které se naše židle zalíbili. Domluvili jsme se na zaslání vzorků židlí aby měla spolu se zastupiteli možnost židle si prohlédnout a přesvědčit se o jejich kvalitním zpracování. Protože mezi požadavky na židli spadala také pohodlnost doporučili jsme židle s čalouněným sedákem. V obci nakonec vybrali židli SM-101L v odstínu moření buk přírodní a čalouněným sedákem v hydrofobní látce Milton 15. Židle jsme dodali na základě domluvy po dokončení rekonstrukce sálu.

 

chcete židli zdarma půjčit na vyzkoušení na zastupitelstvo?

 

 %universal_form%