NOVÉ ŽIDLE DO ŠKOLNÍ JÍDELNY V ZŠ DR. PEŠKA

NOVÉ ŽIDLE DO ŠKOLNÍ JÍDELNY v CHRUDIMSKÉ základní škole dr. peška 


✅ Židle z reference: Židle ST-305

REFERENCE
"Rozhodli jsme se pro obměnu židlí ve školní jídelně. Zaujala nás firma Ressed a to především díky svému showroomu nedaleko od naší školy. Měli jsme tak možnost se na židle dojet podívat a vyzkoušet si je. Naše požadavky na židle byly, aby byly snadno udržovatelné, lehké, tak aby s nimi mohli snadno manipulovat i žáci nižších ročníků. Velkou výhodou byla také barevná škála, která naši jídelnu rozveselila. Židle jsou navíc stohovatelné, takže se dají případně i dobře skladovat.

Líbila se nám možnost vidět židle před nákupem a také cena byla nejvýhodnější. Z toho důvodu jsme se nakonec rozhodli pro spolupráci s firmou Ressed.

V průběhu zakázky jsme byli dostatečně informování a vše probíhalo dle naší domluvy. S dodanými židlemi jsme spokojeni moc. Židle splňují veškeré naše požadavky,  které jsme na ně měli. Kladné ohlasy se dostavily jak od žáků, tak učitelů, kteří si chválí především barevné odlišení.

Firmu bychom rádi doporučili dál, a to především z důvodu rychlého jednání a spolehlivosti."

Iveta Holečková
- Vedoucí školní jídelny


 

ZA FIRMU RESSED
Jsme velmi rádi, že jsme mohli pomoci Základní škole Dr. Peška s obměnou židlí v jejich jídelně. Paní Holečková již měla v minulosti povědomí o naší firmě, kolem které často jezdí. Když se naskytla příležitost řešit výměnu židlí, předem si objednala schůzku u nás v showroomu v Heřmanově Městci, kde si oseděla a prohlédla desítky židlí, ale při výběru jednoznačně vedla židle ST-305, která oslovila především lehkosti a barevných variant židlí. Během spolupráce jsme se snažili být maximálně transparentní a včas informovat našeho klienta o průběhu zakázky. Nyní mají v ZŠ Dr. Peška v Chrudimi 100 ks nových židlí židlí ST-305vyhovující potřebám jak žáků, tak učitelů hned v několika barevných variantách: červená, oranžová, černá, zelená, béžová.

 

Také se připravujete na obnovu jídelny? Napište nám.

 %universal_form%