OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

ŽIDLE A STOLY PRO NOVÝ KULTURNÍ DŮM V OBCI SOBĚTUCHY

SOBĚTUCHY

✅ 216 ks židlí: Židle SM-101LB
✅ 46 ks stolů: Stůl ST-106 Prémium
✅ 2 ks barové židle: Barová židle 3B-1033

REFERENCE od starosty

"Oslovili jsme firmu RESSED s.r.o., která je nedaleko od naší obce. Zaujala nás svými referencemi z okolních obcí. Po provedeném průzkumu trhu a konzultaci se starosty z okolních obcí, kteří již mají židle od této firmy, jsme se rozhodli s nimi spolupracovat. Kolegové z okolních obcí nás ujistili, že se jedná o kvalitní nábytek za rozumnou cenu. V průběhu zakázky se nám dostalo nadstandardní péče. Vše probíhalo profesionálně a v příjemné atmosféře. Dodaný nábytek je velmi kvalitní a bytelný. Velice se nám líbí a nadmíru splnil naše očekávání. Již jsme měli možnost ho hojně využívat jak při svatbách, dětských karnevalech, tak zimních plesech. Od občanů se nám dostávají jen kladné ohlasy...

Firmu bych doporučil i ostatním obcím. Především díky vstřícnému a profesionálnímu jednání, komunikaci a spolehlivosti všech zaměstnanců.  Dále díky krátkým dodacím termínům, které byly řádně dodrženy."

Jiří Sokol
- Starosta obce Sobětuchy

 


 

ZA FIRMU RESSED

V našem okolí máme již mnoho námi vybavených kulturních sálů, zasedacích místností nebo obecních úřadů. Není proto divu, že si již starostové šeptají naše jméno ve spojením se stohovatelnými židlemi a stabilními stoly. Obec Sobětuchy je také nedaleká obec, kousek od naší vzorkové prodejny v Kočí. Proto ani pan starosta neváhal a sjednal si schůzku, na které jsme představili osvědčené produkty, za které dáme ruku do ohně. Panu starostovi se velmi zalíbila naše stohovatelná židle SM-101LB, kterou jsme i rádi zapůjčili společně se vzorníky čalounění na jednání se zastupiteli. Nyní v Sobětuchách úspěšně odolává každé akci 216 židlí SM-101LB a 46 stolů ST-106 v kombinovaných rozměrech 120x80, 80x80 a 160x80.

 

Také se připravujete na obnovu kulturního domu? Napište nám.

 %universal_form%