OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

ŽIDLE A STOLY DO OBECNÍHO ÚŘADU STRAŽISKO

Stražisko

 ŽIDLE Z REFERENCE: SM-101LB

 STŮL Z REFERENCE: ST-105

 

VYJÁDŘENÍ OD STAROSTKY

"Do sálu obecního úřadu jsme již potřebovali nové vybavení. Oslovili jsme několik firem, mezi kterými byla také společnost RESSED, na kterou jsme měli již kladné ohlasy z okolních obcí. Firma nám rovněž zapůjčila vzorky židlí, což ulehčilo výběr. Kvalita zpracování, pohodlí a v neposlední řadě také cena pro nás byla rozhodující.

Rozhodli jsme se spolupracovat s firmou RESSED a pro nákup židlí SM-101 a stolů ST-105. Veškerá spolupráce probíhala.... 

 

...hladce, všechny předem smluvené termíny byly dodrženy.

Nové židle a stoly vnesly do obecního úřadu a sálu důstojný vzhled a prostory rozzářily. Za dobu používání jsme se nesetkali s žádnými problémy i přes časté pořádání různých kulturních akcí. Židle jsou vhodné i do takto náročných provozů a jsme s nimi velmi spokojeni. Údržba židlí není nijak náročná i přes volbu čalouněných sedáků.

Doporučujeme tuto společnost určitě i dalším obcím a již jsme měli možnost tak i udělat."

 

Kateřina Singrova
- Starostka obce Stražisko

 

JAKÉ JEDNODUCHÉ KROKY UDĚLALI?

  1. Získali ceník pro obce/města na vyžádání
  2. Předvybrali si židle, které jsme zaslali jako vzorek na zastupitelstvo
  3. Na zastupitelstvu židle oseděli a nechali si od nás poradit s výběrem látek i nových stolů
  4. Dalších 10 let nemusí řešit další obnovu židlí a stolů

 


Jsme Ressed. Již mnoho let dodáváme stohovatelné židle a stabilní stoly do kulturních domů. Náš zátěžový nábytek je navržen s ohledem na funkčnost, dlouhověkost a pohodlí. To znamená, že investujete do vybavení, které vám vydrží dlouhá léta bez nutnosti častých oprav a výměn. Díky tomu šetříte nejen peníze, ale také čas a energii, kterou byste jinak museli věnovat údržbě a opravám.

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního úřadu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%