STOHOVATELNÉ MASIVNÍ ŽIDLE S ČALOUNĚNÝM SEDÁKEM - VYBAVENÍ SÁLU OBECNÍHO ÚŘADU V OBCI DOLNÍ MORAVA

STOHOVATELNÉ MASIVNÍ ŽIDLE S ČALOUNĚNÝM SEDÁKEM - VYBAVENÍ SÁLU OBECNÍHO ÚŘADU V OBCI DOLNÍ MORAVA

REFERENCE OD PANA STAROSTY

Pro vybavení obecního sálu jsme oslovili několik firem, které nás zaujali svými kladnými referencemi. Mezi ně patřila také firma RESSED s.r.o. Nejlepší cenovou nabídku do výběrového řízení zaslala firma RESSED, s kterou jsme navázali spolupráci. Konkrétní specifikaci židlí jsme řešili přímo osobně na provozovně firmy. Zaměstnanci nám představili několik vzorků židlí a pomohli nám s výběrem látek a moření dřeva. Tuto službu jsme uvítali, protože jsme tak měli možnost židle před objednáním vidět a vyzkoušet.

Ohledně průběhu zakázky jsme byli průběžně informováni a domluvený termín byl řádně dodržen.

 

S dodanými židlemi jsme velice spokojeni. Především díky jejich kvalitnímu zpracování. Vybraná látka čalouněné židle Comforta oživila naše interiéry. Na sál jsme vybrali židli SM-101, která nás oslovila svým masivním zpracováním. Další výhodou byla také možnost stohování, kterou často využíváme vzhledem k omezeným prostorům sálu.

Firmu bychom rádi doporučili dál pro jejich vstřícné jednání a kvalitní výrobky za dobrou cenu.


Ing. arch. Richard Novák
Starosta obce Dolní Morava

Chcete více informací o zmíněné židli Comforta nebo SM-101? Kontaktujte nás!

     

 

ZA FIRMU RESSED

Výběrových řízení se nebojíme. Za kvalitou našich produktů si totiž stojíme. Víme, že nábytek vybíráte tak, aby sloužil dlouhá léta, zároveň však máte stanovené rozpočty, které je nutno dodržet. Naše cenová nabídka nejen, že odpovídá vašim představám, ale vždy pro vás máme i něco navíc. Kvalita zpracování, výběr z různých odstínů dřeva i potahových látek, osobní přístup nebo například způsob komunikace jsou benefity, které uvítáte. Navíc se v našem showroomu můžete přesvědčit, že námi navrhované židle či stoly opravdu odpovídají vaší představě.

                                  

Hledáte poctivé stohovatelné židle?

 

 %universal_form%