OHÝBANÉ ŽIDLE A STOLY V KOMUNITNÍM CENTRU ROSICE

OHÝBANÉ ŽIDLE A STOLY V KOMUNITNÍM CENTRU ROSICE

REFERENCE OD PANA STAROSTY

Na firmu RESSED s.r.o. jsme narazili na Dni Malých obcí v Praze. Což je legrační, neboť jejich provozovna se nachází cca 30 min. od naší obce. Jejich produkty se nám velmi líbily, a protože jsou kousek od nás, zastavili jsme se přímo u nich na provozovně. Domluvili jsme si schůzku ohledně vzorování židlí přímo v našem komunitním centru. Zaměstnanec firmy ochotně dorazil k nám i se vzorky židlí a látek. To hrálo důležitou roli při výběru. 

Hledali jsme židle a stoly, které se typově hodí do historických prostor a k našemu stávajícímu, ručně vyřezávanému nábytku. Přesně takové nám firma RESSED nabídla. Vybrali jsme židle SM-101 a křesílka 2K-1007. Ve stejném odstínu jsme také centrum vybavili stoly ST-106. 

Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat s regionální firmou, což má své výhody i pro budoucí další spolupráci. Nabídka od této firmy byla nejvýhodnější a splňovala naše představy o produktu.

Výrobek je velmi kvalitní a jsme nadmíru spokojeni. Židle do prostor skvěle zapadly a všichni si je velmi chválí, na všechny dobře zapůsobily. 

Firmu bych doporučil hned z několika důvodů: ochota přijet a ukázat nám produkty, dále poměr, cena a kvalita zpracování a v neposlední řadě jsme rádi, že se jednalo o regionální firmu, kterou rádi podpoříme. 

Zdeněk Volejník

Starosta obce

Chcete více informací o vybrané židli SM-101, křesílku 2K-1007 nebo stolu ST-106? Kontaktujte nás!

 

                                     

ZA FIRMU RESSED

Den Malých Obcí je skvělou cestou, jak se osobně přiblížit firmám. Na osobním kontaktu si zakládáme, proto jsme otevřeli nový showroom, kde si veškeré židle a stoly můžete vyzkoušet a zároveň si vybrat s různých odstínů dřeva a potahových látek. Známe situaci na trhu s nábytkem, proto víme, že není cesta kvantity, ale kvality. Zboží si pečlivě vybíráme a testujeme, abychom mohli nabídnout opravdu jen to nejlepší. Přesně to, co hledáte. 

Ohýbané židle s područkami | Ressed                 Ručně ohýbaná buková hospodská židle | Ressed                 Tmavě hnědá židle - stohovatelná, do kulturního domu | Ressed                 Ohýbaná židle s područkami do hospody, pivnice nebo pubu | Ressed

CHcete se poradit ohledně ohýbaných židlí?

 

 %universal_form%