OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

450x STOHOVATELNÁ MODERNÍ ŽIDLE DO KULTURNÍHO DOMU V ČELÁKOVICÍCH

450x STOHOVATELNÁ MODERNÍ ŽIDLE DO KULTURNÍHO DOMU V ČELÁKOVICÍCh

 

REFERENCE OD pana ŘEDITELE 

Oslovili jsme několik firem k podání cenových nabídek. Nejvíce nás zaujala nabídka od firmy RESSED s.r.o. Splňovala veškeré naše požadavky. Potřebovali jsme odolné židle, které vydrží nápor velkého sálu, kde jsou často pořádány různé společenské akce, ať už divadla, plesy či jiné. Další podmínka byla také možnost stohování, abychom mohli tento počet židlí snadno skladovat a využívat dle potřeby. Židle Z-1026 pro to byla ideální, protože lze stohovat až 8 ks, a tím uspořit spoustu místa.

Komunikace se zaměstnanci firmy byla vždy na profesionální úrovni. Stanovený termín byl dodržen. Firma nám navíc vyšla vstříc s uskladněním židlí po dobu dokončení rekonstrukce sálu. Židle splnily naše očekávání. Naše původní obavy z čalouněného sedáku byly zbytečné. Hydrofobní látka je velmi praktická a odolná. Ani po víc jak roce používání jsme se nesetkali s nečistotami na sedácích.

Firmu RESSED bychom rádi doporučili i dalším obcím. Profesionální přístup, kvalitní židle a příznivá cena. Jsme velmi spokojeni.

Mgr. Tomáš Staněk

Ředitel kulturního domu Čelákovice

 

Chcete více informací o zmíněné židli Z-1026? Kontaktujte nás. 

 

ZA FIRMU RESSED

Nabídnout vysokou kvalitu a zároveň perfektní servis je pro nás priorita. Každá zakázka si žádá individuální přístup, proto se snažíme najít takové řešení, které uspokojí veškeré vaše potřeby. Například pan ředitel chtěl židle před nákupem vidět, a tak jsme mu je zavezli na ukázku. Po dokončení výroby jsme měli židle hotové v dohodnutém termínu, ale rekonstrukce ještě nebyla dokončena, proto jsme se rozhodli na uskladnění nábytku u nás. O našem individuálním přístupu se můžete přesvědčit i v dalších referencích. Navíc v našem showroomu můžete okusit na vlastní kůži, že námi navrhované židle či stoly opravdu odpovídají vaší představě.                                

Hledáte poctivé židle?

 

 %universal_form%