Časté otázky

Lze produkt, který se mi tvarově líbí očalounit jinou látkou?

Ano lze, stačí vybrat ze vzorníků požadovanou látku. /vzorniky-latek/ Prosím poptejte cenu mailem. Cena bude vycházet z třídy cenové skupiny látek (1.2.3. třída) a bude vám potvrzena do mailu. Změná látky spadá pod individuální řešení. Zde je v případě objednávky nutná platba předem (do 10 ks). Nad 10 ks individuální jednání o výběru variant a podmínkách prodeje.

 

Lze změnit barvu moření nohou, na produktu, který se mi líbí?

Ano lze, stačí vybrat ze vzorníku požadovaný odstín moření /vzornik-moreni-dreva/. Prosím poptejte mailem. Cena bude vycházet z třídy cenové skupiny moření (základní v ceně, nebo za přípatek) a bude vám potvrzena do mailu. Změna moření spadá pod individuální řešení. Zde je v případě objednávky nutná platba předem (do 10 ks). Nad 10 ks individuální jednání o výběru variant a podmínkách prodeje.

 

Dostanu množsteví slevu při objemnější objednávce?

Ano množstevní slevu je možné dostat při objednávce na 10 ks, nebo základní ceny nad 40 000 Kč bez DPH. Sleva se stanovuje individuálně dle charakteru vybraného zboží. Komunikace probíhá přes maily nebo osobně. Více v sekci pro partnery: /pro-partnery/

 

Je možné vidět některé produkty či vzorky naživo?

Ano, některé produkty máme na vyzkoušení v našem expedičním skladu v Chrudimi. Adresa: Průmyslová 7, 537 01 Chrudim. Nutné domluvit prohlídku předem. Ideálně poptejte, zda máme vašeho ,,favorita" vůbec k prohlídce. Není v našich silách poskytnou k prohlídce veškeré produkty, tak  opravdu vše předem poptejte, abyste zbytečně nevážili cestu. Některé vzorníky máme k nahlédnutí u našich partnerů designerů ve větších městech.

 

Jaká je dodací lhůta? Je možná výroba expres?

Běžná dodací lhůta je 4-6 týdnů. V některém období je možná expresní výroba do 14 dnů, ale je potřeba se dopředu zeptat. Například období prázdnin a před Vánoci většinou expresní dodání nezle. Nelze ale ani vyloučit, záleží na momentálním stavu naplnění kapacit. Proto se nebojte zeptat.

 

Na webu nevidím stejný design lavice, židle, či křesla...Lze dodat stejné tvary, design, látku s dalšími prvky a vytvořit tak stejnou kolekci různých druhů nábytků?

Jistě, stačí vybrat vámi oblíbený tvar, na jiném produktu nebo ve vzornících látku, prošití a my vám dodáme židli, lavici a křeslo ve stejném designu. Neříkáme že to jde u všech produktů, ale cca z 80% je to možné.

 

Lze vyměnit na mnou vybraném produktu styl prošívání?

Ano lze, stačí vybrat z jiných produktů nebo ze vzorníků prošití, který vám na vyžadání elektronicky zašleme. Prosím poptejte cenu mailem. Změna prošití spadá pod individuální řešení. Zde je v případě objednávky nutná platba předem (do 10 ks). Nad 10 ks individuální jednání o výběru variant a podmínkách prodeje.