OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Židle Z-1038 MB

 

Ručně ohýbaná stohovatelná židle z bukového dřeva s dokonalou ergonomií i do nejnáročnějších prostorů. Oblíbená v kulturních domech v celodřevěném i čalouněném sedáku. Vystavená na vzorkové prodejně.

Dostupnost 6 - 8 týdnů
2 272 Kč
1 878 Kč bez DPH
   
Kód produktu 1Z-1038
Kategorie Jídelní židle, dřevěné, čalouněné i stohovatelné
Záruka 10 let na pevnost konstrukce
 

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ - ŽIDLE Z-1038 mB S dřevěným SEDÁKEM

vybavení kulturního domu Dolní Zálezly | Ressed
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
    

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ - ŽIDLE Z-1038 LB S ČALOUNĚNÝM SEDÁKEM

OBEC DOLNÍ VILÍMEČ_2 Vybavení židlí a stolů do kulturního centra obce Holetín | Ressed Židle a stoly do klubovny obecního úřadu obce Černíč | Ressed
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
  >>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
CHLENY OBEC OBEC ROHOZNÁ F OBEC LOMNIČKA F
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
 
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
 
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<

oTESTOVALI JSME ZÁTĚŽOVOU KVALITU

Otestovali jsme odolnost židle pomocí hydraulického lisu. SPUSTIT VIDEO. Do náročných provozů, jako například restaurací, kulturních domů nebo hospod, jsou potřeba kvalitní židle. Takové, které se jen tak nerozviklají a vydrží i náročné provozní podmínky. A především pohodlné. Například židle Z-1038 s celodřevěnou, těžko zničitelnou konstrukcí, která se do takových provozů naprosto hodí. Unese 8x víc než běžná židle – slona, kamión nebo třeba 106 dospělých chlapů. Ale benefitů je mnohem víc… 

 

ŽIDLE BYLA OTESTOVÁNA HYDRAULICKÝM LISEM

Otestovali jsme odolnost židle. Porovnali jsme ji s židlí z hobby marketu. A jak dopadl výsledek? Podívejte se sami v článku. Židle udržela zátěž o hmotnosti 8470 kg.

 

Kulturní židle z-1038MB

Židle do kulturních sálů s ručně ohýbanou konstrukcí z kvalitního bukového dřeva. Na výběr máme několik odstínů moření dřeva. Perfektně se hodí do domácností či zatížených provozů, například do restaurací, kaváren nebo kulturních sálů. Nespornou výhodou je stohovatelnost v 5 kusech.

Možnost výběru židle s čalouněným sedákem. Máme stovky látek a koženek pro potah židle. Jejich údržba je snadná a nenáročná. Židle je v ucelené kolekci - jídelní židle, židle s područkami, barová židle.

 Z-1038_1

 

 

SUBJEKTIVNĚ ZHODNOCENO

Podrobili jsme naši židli Z-1038 subjektivním testem, kde jsme zkoumali pohodlí, tvrdost sedáku, hrubost materiálu a manipulaci.

 


Výhody židle 1z-1038

  • Stohovatelnost 5 ks
  • Pevná robustní konstrukce
  • Dokonalá ergonomie
  • Několik odstínů dřeva
  • Stovky látek a koženek
  • Ucelená kolekce židlí
Hmotnost 6 kg
Hloubka 52 cm
Šířka 43 cm
Výška 84 cm
Výška sedu 46 cm
Sedák dřevěný/čalouněný
Konstrukce buk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: