Dubová židle SM-101 MD

 

Tradiční jídelní židle v dubovém masivu vhodná do restaurací, kulturních sálů a do dalších zatížených provozoven s nosností 150 kg.

 

Dostupnost 6 - 8 týdnů
2 200 Kč
1 818 Kč bez DPH
   
Kód produktu SM-101L2
Kategorie Jídelní židle, dřevěné, čalouněné i stohovatelné
Záruka 10 let na pevnost konstrukce
 

REFERENCE ZÁKAZNÍKŮ 

Do kulturních sálů se většinou používá stejný typ židle, ale ne v dubu, ale v buku, který je levnější. Nikoliv však méně kvalitní. Následující reference jsou většinou v bukovém provedení.

OBEC ROSICE_1 OBEC DOLNÍ VILÍMEČ
>>PŘEČÍST SI REFERENCI<<
  >>PŘEČÍST SI REFERENCI<<

OTESTOVALI JSME ZÁTĚŽOVOU KVALITU

Otestovali jsme odolnost židle pomocí hydraulického lisu. SPUSTIT VIDEO. Do náročných provozů, jako například restaurací, kulturních domů nebo hospod, jsou potřeba kvalitní židle. Takové, které se jen tak nerozviklají a vydrží i náročné provozní podmínky. A především pohodlné. Například židle Z-1038 s celodřevěnou, těžko zničitelnou konstrukcí, která se do takových provozů naprosto hodí. Unese 8x víc než běžná židle – slona, kamión nebo třeba 106 dospělých chlapů. Ale benefitů je mnohem víc… 

 

židle SM-101MD

Jídelní židle tradičních tvarů s ručně ohýbaná. Židli je možné stohovat v 5 kusech na sebe. Celodřevěná robustní konstrukce z masivního dubového dřeva. Na výběr máme několik odstínů moření dřeva. Perfektně se hodí do zatížených provozů.

 

Možnost výběru židle s čalouněným sedákem. Máme stovky látek a koženek pro potah židle. Jejich údržba je snadná a nenáročná.


Výhody židle SM-101MD

  • Vhodná do náročného provozu
  • Pevná robustní konstrukce
  • Několik odstínů dřeva
  • Stovky látek a koženek
  • Stohovatelnost pro úsporu místa
Hmotnost 6 kg
Hloubka 48 cm
Šířka 43 cm
Výška 84 cm
Výška sedu 46 cm
Sedák dřevěný/čalouněný
Konstrukce buk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: