OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

REKONSTRUKCE KULTURNÍHO DOMU V OBCI DOLNÍ VILÍMEČ

REKONSTRUKCE KULTURNÍHO DOMU V OBCI DOLNÍ VILÍMEČ

reference od pana starosty obce

Rozhodli jsme se pro rekonstrukci kulturního domu včetně obnovy vybavení. Zažádali jsme tedy o dotaci na židle a stoly, Mezi několika potencionálními dodavateli se nám zalíbila firma RESSED. Protože jsme se chtěli přesvědčit o kvalitě židlí na vlastní oči rozhodli jsme se firmu navštívit. Zaměstnanci nám věnovali čas a představila několik vzorků kvalitních židlí vhodných pro účely kulturních sálu. Vzhled a kvalita zpracování i cena vyhovovala našim požadavků, a proto jsme se rozhodli s touto firmou spolupracovat.
Během plnění zakázky se nám dostalo profesionálního přístupu ze strany zaměstnanců, kteří nás aktivně informovali o průběhu zakázky. Celý průběh byl bezproblémový kromě drobného zpoždění dodávky, který však neměl vliv na průběh rekonstrukce, neboť sál je v toto chvíli ještě stále ve výstavbě. Z toho důvodu jsme zatím neměli možnost židle a stoly otestovat ale věříme že jsme vybrali správně a těšíme se na první akce, které budeme moci pořádat. Zatím kdo u nás židle viděl si pochvaloval kvalitu a pohodlnost židlí.
Určitě firmu doporučil i ostatním obcím, které plánují rekonstrukci či obnovu vybavení. Především díky kvalitě dodaného nábytku a vřelému přístupu zaměstnanců.

Antonín Doležal
starosta
tel.: 777 668 837  

obec@dolnivilimec.cz 

https://www.dolnivilimec.cz/ 

 

Více informací o vybrané židli SM-101 najdete zde
Více informací o vybraném stolu ST-105/120x80 cm najdete zde.

 

ZA FIRMU RESSED

Pan starosta nás oslovil ohledně výběru židlí a stolů do jejich kulturního domu, který prochází kompletní rekonstrukcí. Po představení naší cenové nabídky jsme se domluvili na osobní konzultaci u nás na provozovně v Chrudimi. Pan starosta se rozhodoval mezi židlemi SM-101, Z-1038 a SM-104. K tomu potřeboval také stoly o rozměru 120x80 cm sladěných do stejného odstínu moření. Nakonec u nás vybral židli SM-101. Volili jsme odstín přírodní buk a čalounění sedáků. Vzhledem k náročnosti užívání židlí pan starosta zvolil také hydrofobní látku METRO, která je pro tyto účely nejvhodnější. Za nás perfektní volba a věříme, že se židle a stoly budou v nových prostorech vyjímat. 

Aktuálně je kulturní dům v Dolní Vilímeči ve stavu rekonstrukce, i přesto jsme zajeli za panem starostou, abychom nahlédli na pokrok. Naše židle a stoly jsou již na místě, čekají na dokončení rekonstrukce a jejich první kulturní akci.

 

Uvažujete o nových židlích?

 

 %universal_form%