Stylové čalouněné židle - Luxusní obřadní síň v Žatci

Luxusní obřadní síň v Žatci

  • Lady Sir England najdete zde


reference od paní INŽENÝRKY

Sháněli jsme dobové židle do naší obřadní síně v městě Žatec. Na internetu jsme našli několik výrobců židlí. Nejvíce nás však oslovila firma RESSED s.r.o. a to především díky referencím z již vybavených obřadních síní z jiných měst.

Oslovili jsme více firem, ale kvalitou zpracování, vzhledem a v neposlední řadě také cenou vycházela firma RESSED nejlépe, a proto jsme se rozhodli židle nakoupit právě tam....

 

...Zástupci firmy se nám v průběhu zakázky věnovali a průběžně nás informovali o stavu zakázky.

S nábytkem jsme velmi spokojeni. Židle Lady Sir England zapadli přesně do našich prostorů. Obřadní síň nyní vypadá velmi elegantně a všichni se ji moc chválí.

Za kvalitu, vzhled, dodržení smluvených termínů a vstřícné jednání bychom rádi doporučili firmu RESSED i dalším zákazníkům.

Ing. Monika Dušková MPA
hospodářská správa
IČO: 00265781
tel.: +420 415 736 148
email: epodatelna@mesto-zatec.cz

www.mesto-zatec.cz 

 


ZA FIRMU RESSED

Oslovila nás paní Ing. Lenka Dušková pro vybavení prostorů obřadní síně ve městě Žatec. Požadavky na produkt byly především takové, aby židle dobově zapadali do jejich prostorů. Zároveň požadovali krásné luxusní židle, které zpříjemní tyto prostory pro konání svateb. Vyhrála jedna z nejluxusnějších židlí z nabídky Ressed, Lady Sir EnglandNádherná židle v zámeckém stylu s prošíváním Chesterfield, Do města jsme dodali 24 ks židlí Lady Sir England v sametové látce Fresh.

 

hledáte židle pro vaší obřadní síň?

 

 %universal_form%