STOHOVATELNÉ ŽIDLE A STOLY - VYBAVENÍ SÁLU A KLUBOVNY OÚ ČERNÍČ

STOHOVATELNÉ ŽIDLE A STOLY - VYBAVENÍ SÁLU A KLUBOVNY OÚ ČERNÍČ

reference od pana starosty

Plánovali jsme obnovu židlí a stolů v sále a klubovně obecního úřadu Černíč. Na základě průzkumu trhu jsme oslovili několik firem, které nám podali cenové nabídky. Vybrali jsme nabídku od firmy RESSED, která nám zaslala také pár vzorků židlí k vyzkoušení, za což jsme byli rádi. Na zastupitelstvu jsme si židli představili a debatovali o konečné specifikaci židle. Nakonec jsme zvolili židli Z-1038 s čalouněným sedákem a stoly ST-106 v tmavém odstínu. 

Cenou i kvalitou tento dodavatel splnil naše požadavky výběrového řízení. Dodávka zboží se sice mírně opozdila, ale nemělo to žádný negativní dopad. Zaměstnanci firmy nás o všem v průběhu dodávky aktivně informovali. Jednání s firmou považuji za bezproblémové. Dodané stoly a židle splnili naše očekávání a již jsme měli možnost je vyzkoušet. I když kvůli covidovým omezením jen na drobnějších akcích. Na židlích nejvíce oceňujeme především kvalitní truhlářskou práci, která nás oproti nabídce dnešního trhu příjemně překvapila. 

Firmu bych rád doporučil i ostatním obcím, spolupráci hodnotím jako velmi pozitivní. 

S pozdravem

Mgr. Štěpán Komárek

Starosta obce Černíč

 

Více informací o vybrané židli Z-1038 najdete zde a pokud se chcete inspirovat stoly ST-106, podívejte se sem. 

 

 

ZA FIRMU RESSED

Do výběrového řízení nás oslovil pan starosta Komárek z obce Černíč, neboť plánovali obnovu nábytku v sále a klubovně místního obecního úřadu. Protože klademe důraz na kvalitu materiálu, bereme jako samozřejmost dodat na ukázku vzorky židlí ještě před objednávkou. Jedná se totiž o zboží, které má vydržet několik sezón. Vždy je totiž dobré, když si zákazník může zboží, o které projeví zájem, vyzkoušet. A to je jeden z našich benefitů, kterým jsme vždy o krok napřed před konkurencí. 

 

 

- zvažujete nákup židlí a stolů pro váš kulturní dům?

- Chcete zdarma půjčit vzorek židle na zastupitelstvo?

 

 %universal_form%