ŽIDLE A STOLY - VYBAVENÍ DO OBECNÍ KLUBOVNY OSEK

REFERENCE OD PANA STAROSTY

V roce 2020 vybudovala naše obec nové zázemí pro své občany, které slouží ke sportovnímu a kulturnímu vyžití. Vznikl zde nový sál pro veřejné a soukromé akce, který bylo potřeba vybavit židlemi a stoly. Vybírali jsme z více firem, a nakonec jsme oslovili firmu RESSED s.r.o., která nás zaujala svojí výhodnou nabídkou. Firma nám zaslala 2 vzorky židlí, ze kterých jsme měli možnost vybrat. Rozhodovali jsme se mezi židlí ST-100 a ST-102. Nakonec jsme vybrali židli ST-101 v odstínu dub spolu se stoly ST-105 v rozměru 160x80 cm.

Pro firmu jsme se rozhodli z důvodu nejlepší cenové nabídky a výborné komunikace. Průběh zakázky probíhal na výborné úrovni a zaměstnanci firmy nám vyšli ve všem vstříc.

Židle se všem líbí a moc si je chválí. Měli jsme možnost je využít už pro několik soukromých i veřejných akcí. Firmu bychom určitě doporučili dalším obcím, které se chystají vybavit své kulturní sály a jiné prostory. Především díky vstřícnému jednání zaměstnanců a pana majitele firmy. Spolupráce probíhala naprosto bez problému, což se ne o každém dodavateli dá říci.

Ing. David Horák

Starosta obce

Více informací o vybrané židli Z-101 najdete zde nebo se inspirujte stoly ST-105.

ZA FIRMU RESSED

To, že nás starosta obce Osek u Sobotky pozval do výběrového řízení, nás velmi potěšilo. Každé poptávce se věnujeme velmi pečlivě, abychom mohli nabídnout právě nejvhodnější vybavení. Přeci jen chceme, aby dlouho vydrželo, a aby odolalo i velké zátěži. Víme, jak je těžké vybrat si ze široké nabídky, proto jsme zvolili dvě nejvhodnější židle, které jsme panu starostovi nabídli k vyzkoušení. Mimo tento benefit se snažíme, aby průběh zakázky probíhal na profesionální úrovni bez zbytečných průtahů. Vždy jsme připraveni nabídnout vstřícné jednání, a to tak, aby se zákazník cítil opravdu jako zákazník. A právě to nás dělá prvotřídním dodavatelem.

Uvažujete obměnit stoly a židle u vás?

 

 %universal_form%