OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Výroba kruhových lavic a křesílek - FOOD Point Rondel, Plzeň

Výroba lavic na míru a koženková křesílka - FOOD Point Rondel, Plzeň

Začátkem roku 2017 byl v Lochotínském Kauflandu slavnostně otevřen prostor pro gastronomické zážitky na ploše 500 metrů čtverečních. Naleznete zde provozovny Bageterie Boulevard s drivem, pulty s pizzou, kebabem nebo čínské bistro. Přímo do středu jsme okolo sloupu instalovali velkou kruhovou lavici na míru. Ve stejném designu jsou zde i další 2 rovné lavice a pohodlná koženková křesílka.

 Reference od zákazníka

,,Do projektu pro našeho investora jsme hledali vhodného dodavatele kruhových i rovných lavic na míru v zátěžové kvalitě do prostorů frekventovaného fastfoodu. Dále jsme ve stejném designu potřebovali čalouněná křesílka. Rozhodli jsme se pro firmu Ressed. Po oslovení jsme se setkali s ochotou řešit nestandardní požadavky, které jsme měli. Pan Horák nám vše podstatné vysvětlil a vyvzorkoval na osobní návštěvě u nás v ateliéru. Samotná realizace proběhla v pořádku a přesně ve stanoveném termínu. S kvalitou práce jsme taktéž spokojeni, což dokazují detailní pohledy na veškeré prvky jako jsou švy, vtahy, masivní nohy a další prvky. I po delším čase v náročném provozu je nábytek jako nový a odolává náporu. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele lavic na míru a dalšího sedacího nábytku, máte vysoké nároky na kvalitu, variabilitu a ochotu dodavatele, doporučuji Vám obrátit se na firmu Ressed".

Ing. Martina Wackerová, projektant, designer atelier POINT, spol. s.r.o.

 

 

potřebujete restaurační lavice na míru?

 

 %universal_form%