OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

Stohovatelné hnědé židle a stoly - Kulturní dům, Dolní Zálezly

Stohovatelné hnědé židle a stoly - Kulturní dům, Dolní Zálezly

Pan starosta obce využil nabídky nezávazné konzultace zdarma. Zavolal nám, domluvili jsme si termín a vyrazili do krásné obce na severu Čech. Jednalo se o vybavení nábytku do nově zrekonstruovaného kulturního domu v obci Dolní Zálezly. Požadavek byl na 200 celodřevěných jídelních židlí, které vydrží v zátěžovém prostředí a dají se stohovat na sebe. Dále bylo nutné vyrobit 35 jídelních stolů na požadovaný rozměr.

Panu starostovi jsme doporučili několik typů a vyvzorovali odstíny dřeva. Pro projednání na zastupitelstvu byl vyžadován vzorek židle, který jsme také zdarma poskytli. Jako nejvhodnější židle se vybral typ židle 1Z-1038. Dodávka proběhla v pořádku v požadovaném termínu. Pan starosta uvítal možnost delšího skladování na našem skladu.

Reference od nové paní starostky

Děkuji za dodávku opravdu kvalitního nábytku. Pro náš nově zrekonstruovaný kulturní dům jsme se rozhodli koupit židle a stoly do velkého společenského sálu. Chtěli jsme kvalitní nábytek, který dlouho vydrží, bude pohledný a navíc jsme požadovali, aby bylo možné židle stohovat. Společnosti RESSED se podařilo naše požadavky splnit na výbornou. Jsme moc rádi, že jsme na trhu našli profesionální, spolehlivou, vstřícnou a korektní firmu.

Ing. Magda Pejšová, starostka obce Dolní Zálezly

 

Hledáte kvalitní stohovatelné židle?

 

%universal_form%