150 NOVÝCH ŽIDLÍ V OBCI LIBŇATOV

Banner Libnatov 

 150 ŽIDLÍ Z REFERENCE: SM-101LB 

 

VYJÁDŘENÍ OD STAROSTY

"Do víceúčelového kulturního domu v Libňatově jsme dlouhodobě hledali nové židle. Důležité pro nás byly reference židlí, které se dají stohovat a které umožňují efektivněji využívat prostor v budově. Z tohoto pohledu  nás nejvíce zaujala firma RESSED, na jejíž reference jsme se poptávali v nedalekých i více vzdálených obcích podobné velikosti. Ve všech případech, jsme dostali kladné ohlasy, proto konečný nákup byl poměrně jednoduchou volbou.

Domluvili jsme se na vzorování židlí, kdy nám firma ochotně dodala vzorek židle přímo do Libňatova a měli jsme díky tomu možnost prohlédnout a vyzkoušet si toto zboží. Především díky masivnímu zpracování nás oslovila židle SM-101 LB. Tato židle se dá také stohovat v počtu až 5 ks, což přesně splňovalo naše představy.

Židle jsou perfektní, nemáme jim co vytknout, nejsou s nimi žádné problémy. Díky vozíku na židle se stává snadnou také manipulace s nábytkem i přesto, že v kulturním domě musíme zdolávat schodiště. Těší nás, že i ohlasy od občanů jsou po roce od používání velmi pozitivní."

Bc. Jaroslav Pich
- starosta

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU KULTURNÍHO DOMU? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%