VYBAVENÍ SÁLU OBECNÍHO ÚŘADU VYSKEŘ

Banner-Vyskeř

 ŽIDLE Z REFERENCE: ŽIDLE Z-1038LB

 STOLY 180X80 Z REFERENCE: ST-106 PRÉMIUM

VYJÁDŘENÍ OD PANA STAROSTY

V sálu jsme měli zastaralé vybavení, které bylo na čase vyměnit. Hledali jsme kvalitní židle a stoly, které vydrží vysokou zátěž, budou pohodlné i pro dlouhá divadelní představení a zároveň budou dobře vypadat. Sál je využíván pro více účelů například k cvičení jógy, ping pongu apod. Z tohoto důvodu jsme měli zájem vybrat stohovatelné židle, které by bylo snadné uskladnit.

Vybrali jsme židle Z-1038 s čalouněným sedákem a prémiové stoly ST-106 se zesílenou deskou v rozměru 180x80 cm. Firma RESSED nám ochotně zaslala vzorníky látek, z kterých jsme mohli vybrat. Tuto službu jsme uvítali, díky tomu by.o mnohem jednodušší rozhodnout konečnou barvu. Cena i kvalita odpovídala naší představě a proto jsme se rozhodli pro spolupráci s touto firmou.

Během plnění zakázky se nám dostalo profesionální péče, kdy nás zaměstnanci firmy proaktivně komunikovali o celém průběhu zakázky. Od přijetí zálohy, přes zavedení do výroby až po konečnou expedici, která proběhla ve smluveném termínu.

Sál již plně využíváme a stoly i židle si všichni chválí. Největší zkouškou byl zatím myslivecký ples a židle i stoly v této zkoušce obstály na výbornou.

Zboží je velmi kvalitní a jsme s ním spokojeni. Bylo nám dodáno přesně to, co jsme si objednali a splňuje všechny naše požadavky. Rádi doporučíme firmu dál.

Jan Kozák
- starosta

 

 

 

 

 

TAKÉ SE PŘIPRAVUJETE NA OBNOVU obecního úřadu? NAPIŠTE NÁM.

%universal_form%