Nová kavárna ve Sportovní soukromé základní škole v Litvínově

Nová kavárna ve Sportovní soukromé základní škole v Litvínově

Reference od pana ředitele školy

Ve Sportovní soukromé základní škole v Litvínově jsme se rozhodli zřídit kavárnu, odpočinkovou místnost, která slouží ať už studentům, rodičům tak i učitelům.  Hledali jsme na internetu firmy, které nabízejí kvalitní odolný nábytek až nás zaujala firma RESSED s.r.o., která dodávala zajímavé židle do kaváren. Jejich svěží a moderní vzhled nás zaujal na tolik, že jsme firmu oslovili ke spolupráci.

Chtěli jsme kvalitní židle, které obstojí v náročném provozu a tyto podmínky židle od této firmy dokonale splňují.

V průběhu zakázky se nám dostalo nadstandartní péče. Zástupci firmy nás proaktivně informovali o průběhu zakázky. Židle splnili náš účel. Vypadají velmi pěkně a prostor díky nim působí moderně a příjemně. Firmu určitě doporučujeme i dál. Dokonce naši pracovníci mají samy zájem o takové produkty i k sobě domů. Za firmu se postavíme především díky kvalitě zpracování produktů, které nás utvrdili v tom, že výběr této firmy byl správný.

Mgr. Pavel Škramlík
ředitel školy
tel.: 476 752 896

Více informací o vybrané židli Z-1067H najdete zde a o vybrané barové židli 3B-1067H zde.

 

ZA FIRMU RESSED

Paní ekonomka Veronika Šťovíčková zeSportovní soukromé základní školy v Litvínově nás oslovila na základě reference z kavárny v Opavě, kam jsme dodávali židle Z-1067H a barové židle 3B-1067H ve světle zelené kožence s vysokou otěruvzdorností. Fotky z referencí ji nadchly natolik, že poptali stejný typ židlí, dokonce i ve stejné kožence. Nejprve je zarazila cena, později však došli k názoru, že za kvalitu si připlatí, aby měli jistotu, že židle v jejich náročném prostředí opravdu vydrží. Později u nás škola přiobjednala ještě ty samé židle s požadavkem na banánovou barvu koženky. Myslím, že tento projekt se velmi povedl a kavárna působí velmi příjemnou atmosférou, a to jak na studenty, tak i na rodiče a učitele.

vybíráte vybavení do kavárny nebo restaurace?

 

 %universal_form%