500 ks židlí v Kulturním domě Citadela

500 ks židlí v Kulturním domě Citadela

reference od pana jednatele

Postupně opravujeme Kulturní dům Citadela v Litvínově a nyní vyšla řada i na nákup židlí. Vypsali jsme výběrové řízení na 500 ks židlí. Ve výběrovém řízení uspěla firma RESSED s.r.o. z Chrudimi. Součástí výběrového řízení byl vzorek, který nám firma ochotně zajistila.

Ve výběrovém řízení bylo mezi kritérii jak cena, tak kvalita židle. Židle ST-100, kterou firma doporučila, splňovala vše, co jsme potřebovali včetně barevného odstínu moření a látky na čalouněném sedáku.

V průběhu jednání pracovníci společnosti velmi aktivně komunikovali, moc hezky se nám s nimi jednalo a vyšli nám maximálně vstříc ve výběru. Díky tomu židle perfektně zapadli do našeho interiéru.

S židlemi jsme velmi spokojeni, zatím jsme neměli z důvodu koronavirové situace možnost je využít v plné síle, ale akce již proběhla a židle obstáli na výbornou. Dokonce ani tanec na židlích pro ni nebyl problém.

Firmu bych velmi rád doporučil i dál. Nabízejí kvalitní výrobky, za příznivé ceny a jednání je velmi příjemné a vstřícné.

Ing. Miroslav Otcovský
jednatel
IČO: 25005430
tel.: 777 360 346
email: jednatel@sportas.cz

Web: citadela-litvinov.cz
Facebook: Citadela Litvínov

 

Více informací o vybrané židli ST-100 najdete zde

 

ZA FIRMU RESSED

Byli jsme osloveni k výběrovému řízení na vybavení 500 ks židlí do Kulturního domu Citadela. Součástí řízení bylo také zaslání vzorku židle. Zákazníkovi jsme tedy zaslali vzorek naší židle ST-100, která odpovídala podmínkám výběrového řízení. S odstupem času nám přišlo vyrozumění, že jsme ve výběrovém řízení uspěli a my se tak mohli pustit do práce. 

 

také plánujete objemný nákup židlí?

 

 %universal_form%