330 KS STOHOVATELNÝCH ŽIDLÍ - VYBAVENÍ SÁLU V OBCI CHOTĚBUZ

330 KS STOHOVATELNÝCH ŽIDLÍ - VYBAVENÍ SÁLU V OBCI CHOTĚBUZ

reference od pana starosty obce

V obci Chotěbuz jsme již potřebovali nové židle do sálu Kulturního domu. Naše požadavky byly, aby měla židle moderní vzhled, byla stohovatelná, měla vysokou nosnost a aby nebyla příliš těžká pro manipulaci. Po dlouhém hledání na internetu a vyhodnocování různých cenových nabídek jsme narazili na firmu RESSED. Bylo pro nás velmi důležité, že nám firma poskytla vzorky židlí, které zaslala přímo k nám na obec. Díky tomu jsme měli možnost si židli prohlédnout a vyzkoušet. Židli jsme dali také posoudit našemu místnímu stolaři, který židli vyhodnotil jako velmi kvalitně zpracovnou. Židle mimo jiné splňovala naši představu o ceně, a proto již nic nebránilo tomu objednat židle od firmy RESSED. Vybrali jsme celodřevěnou židli Z-1026M.

V průběhu zakázky nám firma vyšla vstříc i v nestandartních požadavcích a po celou dobu s námi proaktivně komunikovala.

Zatím jsme ještě neměli možnost využít plnou kapacitu 330 ks židlí ale menší akce již proběhli a zatím vždy s kladnou odezvou. Těšíme se nyní na plesovou sezónu, kdy budeme moci nově vybavený sál s hrdostí představit veřejnosti a taky na zpětnou reakci našich občanů.

Firmu doporučíme určitě rádi dál především díky vstřícnému jednání, kvalitnímu zpracování produktu a profesionalitě všech zaměstnanců firmy.

Ing. David Harok
Starosta obce Chotěbuz
Tel.: 724 534 222
www.chotebuz.cz/ 

    

 

ZA FIRMU RESSED

Pan starosta z obce Chotěbuz nás poptal na nové židle pro kulturní sál. Zaslali jsme mu náš aktuální ceník židlí vhodných do takto náročných provozů. Po předběžném výběru jsme do obce následně zaslali pár vzorků židlí z kterých mohli zastupitelé vybírat. Zákazníkovi požadavky nejlépe splňovala židle Z-1026M. Jedná se o židli s moderním vzhledem, snadnou manipulací a možností šikovného uskladnění, neboť sál je mimo kulturní akce využíván ke sportu. Židle Z-1026M je stohovatelná až v 7 ks a proto nezabírá příliš místa a nepřekáží v prostoru sálu pokud je potřeba využít ke sportu. Dle domluveného data jsme dodali židle do obce a osobně na vše dohlédli. 

 

 

HLEDÁTE KVALITNÍ STOHOVATELNÉ ŽIDLE DO KULTURNÍHO SÁLU?

 

 %universal_form%