NOVÉ ŽIDLE A STOLY DO KULTURNÍHO DOMU V OBCI STRHAŘE

NOVÉ ŽIDLE A STOLY DO KULTURNÍHO DOMU V OBCI STRHAŘEREFERENCE OD PANA STAROSTY

"Zaujal nás tištěný ceník společnosti RESSED s.r.o., která nabízela židle a stoly vhodné pro kulturní domy. Oslovili jsme je pro podání cenové nabídky. Naše požadavky byly čalouněné pohodlné židle, které vydrží v provozu, a odolné stoly sladěné do stejného odstínu. Zaujala nás také možnost hydrofobních látek, které jsou pro naše účely velmi vhodné.

Nabídka od této společnosti splňovala všechny naše požadavky. Výrobky nás přesvědčily svou kvalitou a příznivou cenou. V průběhu objednávky jsme byli dostatečně informováni ohledně výroby, termínů dodání a expedice.

Židle a stoly splnily naše očekávání na výsost. Mají velice kladný ohlas u spousty občanů. Konají se u nás akce minimálně 5x do roka a všichni si židle pochvalují. Rozhodně povýšily naše prostory. Židle a stoly vypadají i po čase stále jako nové.

Určitě doporučujeme firmu dál. Bylo nám dodáno přesně to, co jsme si přáli. Firma nám vyšla ve všem vstříc a jednání bylo profesionální."

Ing. Jiří Szúdor
Starosta obce


 

Více informací o vybrané židli: Židle SM-104L

Více informací o vybraném stolu: Stůl ST-105

 

 Podívejte se na vybavení vhodné do kulturních domů.

ZA FIRMU RESSED

Častým požadavkům na snadnou údržbu židlí dokážeme vyhovět díky hydrofobním látkám. Nepřeberné množství barev dokáže sladit interiér přesně tak, jak potřebujete. A ať už se jedná o design, pohodlí nebo právě snadnou údržbu, nenabízíme vám kompromis - dokážeme dodat pohodlné, snadno udržovatelné židle v designu, který krásně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Díky nano nástřiku látky nevsáknou tekutinu, takže se nemusíte bát nevzhledných fleků ani po delším čase. To oceníte především v náročných provozech, jakým je právě například kulturní dům.

 

 %universal_form%