S NOVÝM ROKEM NOVÁ INSPIRACE

S NOVÝM ROKEM NOVÁ INSPIRACE

Plánujete obnovu židlí a stolů ve vašem kulturním sále? Načerpejte inspiraci, která vám při plánování nových prostor pomůže. Navíc vás ujistí, že právě my jste tím pravým partnerem. Vybrat si dodavatele židlí a stolů do kulturního domu totiž není záležitostí na pár minut. Velmi často se jedná o nemalou investici, kdy očekáváte, že nábytek vydrží mnoho let. V takových chvílích jsou reference k nezaplacení.

Chcete si prohlédnout, jak vypadají kulturní domy, které nově využívají náš nábytek?

O tom, jak probíhala naše spolupráce se starosty, se můžete přesvědčit v několika vybraných referencích z loňského roku:

Kulturní dům - Obec Nekoř

Sál a klubovna - Obec Černíč

Obřadní síň - Město Žatec

Obecní klubovna - Obec Osek

Komunitní centrum - Obec Rosice

Obecní sál - Obec Chleny

Sál obecního úřadu - Obec Dolní Morava

Kulturní dům - Město Čelákovice

Kulturní dům - Obec Rohozná

Kulturní dům - Obec Široký Důl

Kulturní dům - Obec Strhaře

Díky mnohaletým zkušenostem a odborným znalostem v dřevařském průmyslu nejlépe sami víme, co nabízíme. Vybíráme pouze ten nejlepší zátěžový sedací nábytek především od českých, ale i evropských výrobců.

Specializujeme se na kulturní sály, domovy seniorů a školy, ale často nás poptávají také církve. Zakládáme si na široké variabilitě, proto v základu každého produktu najdete několik odstínů dřeva a stovky potahů. Nebojte se však poptat i to, co v naší nabídce nenajdete – náročné zakázky jsou pro nás výzvou.

 Rádi proměníme vaši představu ve skutečnost. Napište nám!

 

 %universal_form%