ŽIDLE A STOLY DO KULTURNÍHO DOMU V ŠIROKÉM DOLE

ŽIDLE A STOLY DO KULTURNÍHO DOMU V ŠIROKÉM DOLE

REFERENCE OD PANA STAROSTY

Oslovili jsme firmu RESSED s.r.o. na základě doporučení od vedlejší obce Sebranice, která již měla sál vybaven židlemi od této společnosti. Židle jsme měli možnost vidět na jejich sále a okamžitě nás zaujaly pro svoji kvalitu a precizní zpracování.

Chtěli jsme vybavit náš sál podobně kvalitními židlemi. Mezi základní podmínky spadala stohovatelnost. Proto jsme vybrali židle Z-1026, kterých lze nastohovat až 8 ks.

Chtěli jsme hlavně kvalitní židle, které opravdu vydrží. Cena odpovídala jejich kvalitě. Komunikace se zaměstnanci probíhala bezproblémově, o všem nás proaktivně informovali.

S dodanými židlemi jsme velmi spokojeni. Ještě jsme přiobjednali 18 stolů. Již jsme měli možnost vyzkoušet na několika divadelních představeních a oslavách. Židle i stoly si všichni chválí. Prostor kulturního domu tím získal na kvalitě a posunul ho na úplně novou úroveň.

Firmu rád doporučím i ostatním obcím, stejně jako byla doporučena mně. Především pro kvalitu výrobků a přístup firmy.

Pavel Krejsa

Starosta obce Široký Důl

 

Podívejte se všechny druhy židlí Z-1026.

 

 

 

ZA FIRMU RESSED

To, že k nám přichází noví zákazníci na doporučení, je naší chloubou. Tento fakt dokládá také nespočet dalších referencí, o které se nestydíme požádat ani po roce. Za kvalitu dodávaného nábytku totiž ručíme. Dalším bonusem při spolupráci s námi je perfektní podpora při výběru sedacího nábytku a zátěžová kvalita, která vydrží opravdu všechno. Navštivte nás v našem showroomu a nechte si poradit, jak můžete posunout prostor kulturního domu na novou úroveň i vy!

 

 %universal_form%