OBEC ROHOZNÁ POŘÍDILA ŽIDLE DO KULTURNÍHO DOMU I DOMŮ

OBEC ROHOZNÁ POŘÍDILA ŽIDLE DO KULTURNÍHO DOMU I DOMŮ

✅ ŽIDLE Z REFERENCE: ŽIDLE Z-1038

 

REFERENCE OD PANA STAROSTY

Do našeho kulturního domu jsme potřebovali nové židle. Zaujala nás společnost RESSED z našeho kraje, která nabízela židle určené přímo pro kulturní domy. Zajeli jsme se na židle podívat přímo do jejich provozovny. Nejvíce nás oslovila židle Z-1038. Především pro její kvalitu zpracování, robustnost a pevnost. Také jsme potřebovali, aby byly židle stohovatelné, a to židle rovněž splňovaly.

Zaměstnanci firmy nám židle ochotně zapůjčili pro rozhodování se zastupiteli. To nám velmi pomohlo. Židle se zastupitelům líbily natolik, že si jich pár objednali i pro své domácnosti.

Firma nás průběžně informovala ohledně výroby a termínech dodání. Komunikace byla vždy vstřícná a rychlá. Doporučujeme firmu i ostatním obcím. Především pro její zákaznický servis, profesionální jednání a kvalitu nabízených produktů. V případě potřeby se na ně rádi obrátíme znovu.

Mgr. Rostislav Hakl
Místostarosta

 

 

ZA FIRMU RESSED

To, co jiní považují za benefity, my pokládáme za standard. Ať už se jedná o pečlivý výběr každého kusu nábytku, jeho testování v náročných podmínkách nebo třeba zapůjčení židlí k vyzkoušení. Sedací nábytek nepořizujete na jednu sezónu, proto jeho výběr musí být velmi pečlivý. Náš showroom vám umožní ujasnit si vše podstatné. Je židle pohodlná? Je dostatečně pevná? Odpovídá odstín čalounění a moření tomu, co je vidět na fotce? Jakmile vyberete svého favorita, zapůjčíme vám nábytek zdarma k otestování. To abyste se ubezpečili, že vybraný kousek je skutečně to, co chcete. Jedině tak totiž zjistíte, že židle bude pohodlná i po delším sezení a že do interiéru perfektně zapadne. Za naší prací si stojíme, proto vyjít vám vstříc je pro nás samozřejmost. 

 

 %universal_form%