V NEKOŘI SLOUŽÍ NA SÁLE KULTURNÍHO DOMU JIŽ ROK NOVÉ ŽIDLE

V NEKOŘI SLOUŽÍ NA SÁLE KULTURNÍHO DOMU JIŽ ROK NOVÉ ŽIDLE

REFERENCE OD pana ŘEDITELE 

Nové židle na sál kulturního domu v Nekoři jsme vybírali nejprve dle nabídky na webových stránkách, ale nejdůležitější pro nás bylo zapůjčení vzorku židle k přímému posouzení a porovnání se stávajícími židlemi.
Firmu RESSED s.r.o. jsme vybrali proto, že nabízela nejvhodnější židle, které jsme hledali.
S dodanými židlemi jsme velmi spokojeni a židle se uživatelům sálu velmi líbí a chválí si je. Dodavatele bych doporučil pro jeho ochotu k zapůjčení vzorku pro výběr, férové jednání, splnění termínu dodání, hlavně pro kvalitní odolný nábytek.

Ing. Jiří Pomikálek
Starosta obce Nekoř

 

Podívejte se na náš sortiment židlí a stolů.

 

 

ZA FIRMU RESSED

Protože ročně vybavíme přes 100 veřejných prostorů, jako jsou společenské sály, kulturní domy či domovy seniorů, musí naše židle splňovat i ty nejnáročnější požadavky. Víme totiž, že nábytek, který vám dodáme, musí vydržet mnoho sezón. Proto si zakládáme zejména na kvalitních konstrukcích, odolnosti a široké nabídce potahových látek. Spolehnout se můžete také na kvalitní servis – pomoc s výběrem vhodného nábytku, komunikace v každé fázi zakázky nebo třeba pomoc s uskladněním nábytku před jeho dodáním. Jako samozřejmost bereme zapůjčení vzorků židlí k vyzkoušení. Nejen tyto benefity zaručí vaši spokojenost od začátku až do konce jednání se společností RESSED s.r.o.
 

 %universal_form%