NOVÉ ŽIDLE A STOLY V OBCI LOMNIČKA

Nové židle a stoly v obci Lomnička

Náročné provozy, jakým je např. kulturní sál, je potřeba vybavit opravdu kvalitními židlemi. Při výběru vhodného nábytku se nejčastěji zaměřujete na nosnost židle, ovšem málokdy vás napadne zajímat se také o její odolnost. Přeci jen židle v zatíženém provozu musí odolat často i divokému zacházení.

Toho si byli vědomi i v obci Lomnička, kam jsme dodávali komplet nové židle Z-1038 LB z ohýbaného masivního buku. Ty jsou velmi oblíbené právě v kulturních sálech a restauracích nejen pro možnost stohování po pěti kusech, ale zejména právě kvůli extrémní odolnosti.

 

PODÍVEJTE SE NA TEST ZÁTĚŽOVÉ KVALITY

VŽDY NĚCO NAVÍC

S každou další zakázkou nám vzniká nová výzva – dodat vám takové židle, na které se můžete opravdu spolehnout dalších pár let. A protože si za našimi produkty opravdu stojíme, rozhodli jsme se dát na nejoblíbenější židle záruku 10 let. Tento benefit mluví za vše – získáte jistotu, že se židlím nebudete muset dalších pár let věnovat.

Podívejte se na naše reference, které od zastupitelů získáváme. Nebo nás rovnou navštivte v showroomu a nechte si poradit, jaké židle by byly nejlepší právě pro vás! 

 %universal_form%