OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

NOVÉ ŽIDLE DO KULTURNÍHO DOMU V OBCI BATŇOVICE

Nové židle do kulturního domu v obci Batňovice

Firmu Ressed jsme objevili na internetu. Hledali jsme cenově dostupnou židli z masivního dřeva s čalouněným sedákem. Tato firma nám byla schopna nabídnout kvalitní židle v námi uvažované cenové relaci.

Na židle jsme se zajeli osobně podívat do jejich provozovny, kde nám byly představeny i další alternativy. Rozhodli jsme se pro židli ST-100L s čalouněným sedákem.

Cena i kvalita židle nás přesvědčila pro spolupráci právě s touto firmou. Během zakázky s námi zaměstnanci firmy aktivně komunikovali ohledně výroby a dodávky zboží.

Židle jsou umístěny v sále kulturního domu, kde probíhají různé kulturní akce obce. Například plesy, setkání se seniory, diskotéky pro starší a pokročilé.

Rádi bychom firmu doporučili i dalším obcím, které uvažují o nákupu. Komunikace s firmou a dodávka zboží probíhala bezproblémově.

Petr Horák

Starosta obce

 

IČO: 00277657

Tel.: +420 499 781 521

 

E-mail: obec@batnovice.cz

Web: www.batnovice.cz

 

Prohlédněte si židle ST-100L

 

ZA FIRMU RESSED

Dostali jsme poptávku po kvalitních židlích s čalouněným sedákem, na které byl předem stanovený rozpočet. Bylo nám jasné, že židle musí splňovat tři kritéria: odolnost, dlouhou životnost a cenovou přijatelnost. V našem showroomu máme několik druhů židlí, které zadání vyhovovaly, proto jsme nechali pana starostu, aby si židle oseděl a z alternativ si vybral. Zvítězila masivní dřevěná židle s čalouněným sedákem ST 100 L. Zvýšená odolnost konstrukce vydrží v provozu opravdu dlouho a podsedák je z materiálu, který se snadno udržuje. I tato zakázka dokazuje, že jsme tím pravým partnerem při výběru nového sedacího nábytku.

 

 %universal_form%