OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

ŽIDLE A STOLY DO KULTURNÍHO DOMU BŘEZÍ NAD OSLAVOU

kulturní dům v Březí nad Oslavou 


✅ Židle z reference: Židle SM-101LB
 Stůl z reference: Stůl MX-346

REFERENCE OD PANA STAROSTY
"Firmu RESSED jsme našli na webu, jejich výrobky nás zaujali, a proto jsme s nimi navázali komunikaci. Domluvili jsme se na osobní schůzce přímo v jejich prodejně, kde jsme měli možnost vyzkoušet si několik typů židlí. Protože jsme potřebovali židle a stoly, které nám uspoří hodně místa, rozhodli jsme se pro židle SM-101, které jsou stohovatelné v 5 kusech. K tomu jsme vybrali také skládací stoly MX-346.

K židlím a stolům jsme potřebovali také vozíky, které nám firma rovněž zajistila. Vozíky nám velmi usnadňují práci při rozmisťování a uklízení židlí a stolů ze sálu, za což jsme velmi rádi...

 

...Přesto, že se nám rekonstrukce protáhla, firma nám vyšla vstříc a židle nám uskladnila po dobu dokončení sálu. Spolupráce probíhala na profesionální úrovni.

S dodaný nábytkem jsme velmi spokojeni. Již jsme měli možnost vyzkoušet na několika akcích a ohlasy od našich občanů jsou velmi kladné. Byli se na ně podívat také kolegové z okolních obcí, které rovněj zaujali a rádi jsme firmu doporučili dál."

Radek Vencálek
Starosta

 


ZA FIRMU RESSED

Není to poprvé, kdy se rekonstrukce kulturního domu protáhla. Je pro nás samozřejmostí zakoupený nábytek uschovat až do chvíle, kdy budou vaše prostory připraveny k nastěhování. Tento nezanedbatelný benefit oceníte až ve chvíli, kdy vás začne tlačit čas. Věříme, že podobné malé krůčky, které pro vás můžeme udělat, nás řadí mezi profesionální partnery nejen při rekonstrukci kulturních domů.

Podívejte se na naše reference, které od zastupitelů získáváme. Nebo nás rovnou navštivte v showroomu a nechte si poradit, jaké židle by byly nejlepší právě pro vás! 

 

Také se připravujete na obnovu kulturního domu? Napište nám.

 %universal_form%