Oficiální vyjádření starosty obce Šilheřovice

Na podzim 2019 jsme byli zastupiteli obce Šilheřovice osloveni k podání cenových nabídek na židle a stoly do nově rekonstruovaného kulturního sálu. Naše kolegyně se zastupiteli komunikovala jejich požadavky a očekávání. Na základě telefonátů a e-mailů jsme pro investora do výběrového řízení obsadili 10 židlí a 4 typy stolů, které vyhovovaly všem požadavkům.

šilheřovice

S odstupem času nás zastupitelé požádali o osobní prezentaci 3 židlí a vybraného stolu. Do pár dní jsme se dostavili na zastupitelstvo s předvybraným nábytkem. Zastupitelé vše pečlivě vyzkoušeli a zvážili. Nakonec byla vybrána židle Z-1051 a Stoly ST-105 v délce 120 cm a 80 cm, dále lavice na míru do šaten a barové stoly do prostorů baru.

  Odolná židle pro plesy a akce kulturních sálů | Ressed


Z předložených vzorníků se použil přírodní lakovaný buk a jako čalounění zvolila látka Novel s nepropustnou úpravou pro snadné udržování. Od nového roku se mohou Šilheřovice pyšnit nádherným kulturním sálem.

Reference od starosty obce

Obec jako zákazník si po celou dobu pochvalovala profesionální přístup a péči od firmy Ressed. Vše na čem jsme se domluvili bylo splněno v řádném termínu bez sebemenších komplikací. Bylo příjemné s touto firmou spolupracovat a jsme rádi, že se stala součásti našeho nově opraveného domu kultury.

 reference_ressed-01

Chcete i vy poradit s výběrem? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

 %universal_form%