OD 29. KVĚTNA 2024 JSME NA NOVÉ ADRESE, kde pro vás budujeme novou vzorkovou prodejnu. Více informací najdete v menu "Prodejna/Kontakty"

200 KS STOHOVATELNÝCH ŽIDLÍ DO OBCE SEBRANICE

200 KS STOHOVATELNÝCH ŽIDLÍ DO OBCE SEBRANICE

Reference od starostky obce

Při výběru židlí do našeho kulturního sálu jsme oslovili 3 firmy a židle jsme si nechali poslat na vyzkoušení. Mezi všemi vyhrála židle od firmy Ressed. Od této firmy se nám dostalo vstřícného jednání jak při konkrétním výběru, tak při samotné realizaci.  To, co se řeklo, to se dodrželo. Osobě, která měla naší zakázku na starosti, uděluji pomyslnou jedničku. Firmu Ressed a její židle určitě doporučujeme všem kulturním sálům.

Lenka Karalová
Starostka obce Sebranice
Tel. 737 971 037

 Více info o použité stohovatelné židli Z-1026 ZDE


 

 

Za firmu Ressed

Po výzvě zastupiteli obce Sebranice jsme na několik dní zapůjčili vzorky předvybraných stohovatelných židlí a k vytvoření nabídky na 200 ks. Mezi několika dodavateli vyhrála naše firma s oblíbenou židlí Z-1026. Tato buková židle je velice lehká pro manipulaci a dá se perfektně stohovat na sebe. Na zadní straně opěradla je nenápadně vyfrézovaný otvor pro snadnější uchycení. Židle byla na přání zastupitelů osazena pevnými filcovými kluzáky. Dřevo bylo ponecháno v přírodní bukové barvě – pouze lakováno. Jako čalounění se zvolila hydrofobní látka, která odpuzuje tekutiny a tím zabraňuje viditelným flekům. 

 

Chcete i vy poradit s výběrem stohovatelných židlí?

 

 %universal_form%